>

AŞK - CİNSELLİK

Onu Cüzdanından Tanıyın!!!

Bir erkeğin parasını taşıma şekline bakarak, onunla ilgili birçok şeyi anlayabilirsiniz.
 
   
 
 
     

Uzmanlar, erkeğinizin cüzdanının size neler anlattığını açıklıyor.

İLK İZLENİM

Tasarım bir cüzdan, erkeğin statüsünü tüm dünyaya gösterir ama örneğin parlak ve üzerinde isminin baş harfleri olan bir cüzdan da kendine güveninin az olduğunun işareti olabilir.

NAKİT PARA

Kadınların, isteklerini karşılayabildiği erkeklerden hoşlandıklarını göz önünde bulundurursak, yanında sadece nakit taşıyan biri size bir şeyler anlatmaya çalışıyor demektir. Kredi kartı yerine nakit taşımak, kadınları etkilemek için kolay bir yoldur. Bu ‘Ben kredi kartlarıyla uğraşmam, gerçek para kullanırım!’ demektir. Ancak bu basit numaraya sakın kanmayın. Bunu sadece sizi etkilemek için, hatta hiçbir banka ona kredi vermediği için bile yapıyor olabilir!

KREDİ KARTLARI

Para bir ilişkinin ayakta kalmasını sağlayan en önemli ayaklardan biridir. Para harcama tarzlarınızın uyumlu olması önemlidir. Örneğin: Birkaç kredi kartına sahip kişilerin, bir veya iki karta sahip kişilere göre daha fazla para harcamaları normaldir.

FOTOĞRAF

Sizin cüzdanınız annenizin, arkadaşlarınızın ya da yeğenlerinizin fotoğraflarıyla dolu olabilir. Peki o da aynısını yapıyorsa endişelenmez misiniz? Eğer aile fertlerinin fotoğraflarını taşıyorsa, bu insanlarla sıcak bağlar kurmaktan hoşlandığı ve bu bağı çevresiyle paylaşmak istediği anlamına gelir. Ancak cüzdanı izci kampından kalma fotoğraflarla doluysa, çocukluğunu henüz atlamadığını düşünebilirsiniz.

PREZERVATİF

Herkes korunmaya önem veren erkeklerle birlikte olmak ister. Ancak cüzdanında prezervatif taşıması onu duyarlı mı yapıyor yoksa iddialı mı? Bu tutum genelde bir miktarda olsa olgunluk ve sorumluluğun göstergesi olarak tanımlanabilir.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>