>

AŞK - CİNSELLİK

Onu evliliğe nasıl ikna edebilirim?

Sevdiğiniz erkekle büyük bir aşk yaşıyorsunuz. Evlenmemeniz için hiçbir neden yok ama o hiç oralı olmuyor. O zaman iş size düşüyor. Öneriler bizden, uygulaması sizden!
 
   
 
 
     
Hiçbir kadın sevdiği ve birlikte olduğu erkeğin "kız arkadaşı" veya "sevgilisi" olarak kalmak istemez. Kadınlar mutlu bir geleceğin hayalini kurarken, erkekler genelde kaçacak delik arar. Peki bir erkeği evliliğe ikna etmek için ne yapmak gerekir? Onları biraz olsun tanımaya çalışırsanız, en kısa zamanda nikah davetiyelerinizi bastırmaya başlayabilirsiniz! Harekete geçmesini sağlayın Erkeklerin "zaman kavramı" olmadığını belirten uzmanlar, onların birçok durumda olduğu gibi, evlilik konusunda da bir kadının desteğine ihtiyaç duyduklarını söylüyorlar. Bu, onların romantik olmadıkları veya bir kadına bağlanmak istemedikleri anlamına gelmiyor. Uzmanlar, erkeklerin kadınlardan daha yavaş olduklarını, bu nedenle ilk adımı kadınların atmasının daha olumlu sonuçlar doğuracağını belirtiyorlar. Bu durumda sevdiğiniz erkeği harekete geçirmeniz gerekiyor. Ona romantik olma fırsatını verin. Baskı yapmadan evlilik konusunu açın ve sorumluluk alabileceğini hissettirin. Çünkü belli etmeseler de, her erkeğin içinde romantik bir kahraman yatıyor ve keşfedilmeyi bekliyor...

Onu cezbedin

Sevdiğiniz erkeği aşka boğuyorsunuz, yemeğini, alışverişini yapıyor, arkasını topluyorsunuz, kısacası bir dediğini iki etmiyorsunuz. Belki siz bunları "iyi niyetle" yapıyorsunuz, ama farkında olmadan onu kaybediyorsunuz. Sevgilisi tarafından bu kadar çok şımartılan erkeklerin evliliğe sıcak bakmadığını söyleyen uzmanlar, kadınların yüzde 80?inin, "çok fazla üstüne düştüğü" için sevdiği erkeği kaybettiklerini belirtiyorlar. Aşırı ilgi gören erkekler, kendilerini daha değerli görmeye başlıyor ve ilişkiden sıkılıyorlar. Böyle bir durumda kadınların biraz gizemli, tembel ve vurdumduymaz olmaları gerekiyor. Çünkü erkekler keşfetmeyi seviyor...

Başarıyı garantileyin

Flört döneminde sevgilisiyle mutlu olan erkeklerin çoğu, evlendikten sonra bu rüyanın sona ereceğine ve büyünün bozulacağına inanır. Oysa yapılan araştırmalar; evlilikte hem seks hem de sosyal hayatın daha aktif olduğunu gösteriyor. Ayrıca evli erkekler işlerinde daha başarılı oluyor ve daha iyi iş teklifleri alıyorlar. Sevdiğiniz erkeği evliliğe ikna etmeden önce, onu evliliğinizin başarılı olacağına dair inandırmanız gerekiyor. Birlikte oldukları kadının kendilerini olgunlaştırdığına inanan erkekler, evliliğe daha sıcak bakıyor.

Annesinin kalbini fethedin

Belki sizin "en iyi arkadaşınız " olmayacaktır. Ama evlenmek istediğiniz erkeğin annesinin sevgisini kazanmanız çok önemli. Çünkü erkeklerin hayatındaki ilk ve dolayısıyla en önemli kadın daima anneleridir. Onların sözüne güvenir ve söylediklerine önem verirler. Çünkü annelerinin, kendileri için en iyi olanı istediklerinden emindirler. Eğer sevdiğiniz erkekle evlenmek istiyorsanız, annesiyle işbirliği yapmayı göze almanız gerekiyor. Hem yemek tarifleri dinlemek ve aile fotoğraflarına bakmak o kadar da korkulacak bir durum değil. Unutmayın; bunların sonucunda oğlu sizin olacak!

Onu spora teşvik edin

Erkeklerin çoğu spora çok meraklıdır. Bu nedenle spor yapan kadınlar onları her zaman cezb eder. Ama siz spor yapmıyorsunuz ve yapmayı da sevmiyorsunuz, bu durumda onu spora teşvik etmeniz gerekiyor. Örneğin sevgilinize uyan bir spor dalı tercih edebilir ve onu bu sporu yapmaya ikna etmeye çalışabilirsiniz. Kendisinin bir şeyler başarabileceğine inandırılan erkekler, daha çabuk teslim olurlar. Bunun yanı sıra uygulayabileceğiniz çok basit yöntemler de var: Tuttuğu takımın futbol veya basketbol maçına bir bilet alın, önüne koyun ve olacakları seyredin!

Evlilikten söz etmeyin

Hiçbir ilişki yarın bitecek veya illa evlilikle sonuçlanacak diye başlamaz. İlişkinin başında evlilik lafını duyan erkekler genelde kendilerini huzursuz hisseder. Bu nedenle bir süre için evlilik konusunu rafa kaldırmanız gerekiyor. Sevdiğiniz erkeği "doğru erkekle" evlenmek istediğiniz konusunda ikna etmelisiniz. Henüz evlenmeyi düşünmediğinizi, ileri bir zamanda belki bu konuya sıcak bakacağınızı ona mutlaka hissettirmelisiniz . Genelde erkekler ulaşılamayanın peşinde koşmayı sever ve ona ulaşmak için çaba gösterirler. Birlikte olduğunuz erkek evlilik meraklısı olmadığınızı hissettiği anda da "pat " diye evlenme teklif edecektir. Sonuç olarak zafer sizin olacak!

Bu erkeklerle asla evlenmeyin!

Maddi konularda tek başına sorumluluk almaktan kaçınan ve mutlaka sizin de aile bütçenize katkıda bulunmanız gerektiğini söyleyen erkekler.

Sadık olmayan erkeklerden uzak durun. "Çapkınlık erkeğin elinin kiridir" sözüne kendinizi inandırmaya çalışmayın.

Sizinle paranız için evlenmeyi kabul eden bir erkekten kaçının.

Evlilikten önce sizi yoğun bir seks hayatı konusunda ikna etmeye çalışan erkeklerden uzak durun.

Sofra adabını veya giyinme tarzını beğenmediğiniz bir erkekle evlenmeyi aklınızdan geçirmeyin. "Evlendikten sonra ben onu yola getiririm" mantığıyla hareket etmeyin.

İhtiyaçlarınızı kulak arkası eden ve size zaman ayırmayan bir erkekle asla işiniz olmamalı.

"Sen anlamazsın" sözleriyle başlayan cümleler kullanan erkekler de maalesef evlenilmeyecek erkekler arasında bulunuyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>