>

AŞK - CİNSELLİK

Romanlardaki Mutlu Sonlar

Romantik fantezilerinin inceliklerini bilmek size gerçekten ayrıcalık tanıyabilir ancak dikkat...
 
   
 
 
     

AŞK ROMANLARI VE MUTLU SONLA BİTEN FİLMLER İLİŞKİNİZDE DÜŞÜNDÜĞÜNÜZDEN ÇOK DAHA FAZLA ÖNEM TAŞIR.

Romantik fantezilerinin inceliklerini bilmek size gerçekten ayrıcalık tanıyabilir ancak dikkat edin... Birkaç kadınsı fikri var diye, onu her zaman alıp tam anlamanız ve yararlanabilirsiniz anlamına gelmez. En çok bilinen aşk efsanelerini okuyun ve yanlış değer vermeniz sonucu karşılaşabileceğiniz tehlikelerden birkaçını okuyun.

GÖZ GÖRMEYİNCE GÖNÜL DAHA ÇOK DÜŞKÜN OLUR

Bu önemlidir ve en çok konuşulandır. Ayrı geçirilen zamanını ilişkiler için harika olduğu ve özlemenin sizi daha da yakınlaştıracağı fikri harika bir teoridir ancak uzaklık kelimesini nasıl gördüğünüze dikkat edin. Her zamanki yemeği atlamak bir sonraki randevuya kadar iştahını kabartmak için uygulanabilir.

GERÇEK:

Bu efsanenin işinize yaraması için, etrafta olmadığınızda bile pozitif düşündüğünden emin olmanız gerekir.

AŞK HERŞEYİ FETHEDER

Gül renkli gözlükler farklı dini inaçlar veya farklı politik görüşler gibi bazı zor duvarları aşmanıza yardımcı oluyor gibi görünebilir, fakat temel zorluklar birbirine çok aşık çiftleri bile sarsmak için yeterli olabilir. Beşinci randevuda sadece farklılıklarınızdan ötürü büyük bir sorun varmış gibi davranmayın, bu tip durumların gerektirdiği ilave çabayı da gözden kaçırmayın; açık seçik olanı inkar etmek sizi bir yere vardırmayacaktır.

GERÇEK:

Sağlam ilişkiler farklı temellere dayanır ve ne yazık ki bu temellerin çoğu gereklidir ve tutku, şehvet yüzünden gözardı edilemez. Hem bunu kolaylaştırmayacak bir dünya için birleşik cephe kurmak hem de birarada tutmak çok fazla emek gerektirebilir. Bu efsaneyi gerçekleştirmek için, farklı dinlere ait doğumgünü kutlamaları veya büyük gelir farklılıkları olan çiftler için farklı tatil olanakları gibi zorluklara karşı hazırlıklı olmalısınız.

AŞKIN GÖZÜ KÖRDÜR

Sevgiliniz sizi sadece dış görünüşünüze göre değerlendirdiğini kolayca kabul etmiyor diye, emin olun ki, sizin nasıl göründüğünüzü biliyor ve kendinizi nasıl sunduğunuzla ilgileniyordur.

GERÇEK:

Güzellik gibi aşkın da yüzeysel olduğuna inanmak istesek de, ilişkinizin ilk evrelerinden sonra bile sevgiliniz biraz bakımlı olmanızı beklemekte tamamen haklıdır. Endişelenmeyin, bu spor salonunda köle olmaya zorlanacaksınız anlamına gelmiyor... Fakat, görünüşünüze mantıklı seviyelerde özen göstermek ve en azından çıkmaya karar verdiği ve aşık olduğu erkek gibi kalmak için çabalamanız gerektiği anlamına gelmektedir.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>