>

AŞK - CİNSELLİK

Seks Oyunları

Sevgilinizle uyumlu bir beraberliğiniz var. Ama ilişkinizde monotonluk ağına takıldı. İşte rutinden kurtulmanın yolları...
 
   
 
 
     

Çiftler birbirlerine karşı çekiciliklerini yitirdikleri zamanlarda seks oyunlarını unutmamalılar.

Çiftler şu noktalarda birbirlerine karşı çekiciliklerini yitirirler;

Seks sırasında yetersiz olmaktan, anormal olmaktan çekinirlerse, seksle ilgili noktaları partnerleriyle konuşamazlarsa, seks hakkında hissettiklerini sözcüklerle ifade edemezlerse.

Seks sırasında veya sonrasında partnerini yakın hissetmekle, birbirine dokunarak heyecanlanmayı beklemekle, fantezi ve arzularla ilgili suçluluk duymamakla ve erkek-kadın vücudunun nasıl çalıştığını karakterlerini değerlendirmekle tensel uyum ve karşılıklı çekicilik tekrar elde edilebilir.

YATAKTA 5 FARKLI SEKS OYUNU


Sevgilinizle uyumlu bir beraberliğiniz var. Ama ilişkinizde monotonluk ağına takıldı. İşte rutinden kurtulmanın yolları;

TEK KİŞİLİK ŞOV


Bu sefer ışıkları kapatmasına izin vermeyin ve ona tek kişilik bir striptiz şov hazırlayın. Kıyafetlerinizi ağır ağır çıkarıp onun üzerine fırlatın ve hiç aceleniz olmadığını hissettirin.

HASSAS SEKSİN AVANTAJI

Yavaş hareketler ve yumuşak dokunuşlar sayesinde çiftlerin erojen noktalarını bulma olasılığı yüksektir. Diğer taraftan seks terapistleri hassas seksin cinsiyete göre değiştiğini belirtiyor. Çünkü kadınlar duyduklarından, erkekler ise gördüklerinden daha fazla tahrik oluyorlar.

ŞEHVETİ UYARIN

Hayat şartları, ekonomik krizler, işyerinden yaşanılan stres gibi faktörler içinizdeki ateşi söndürmüş olabilir. Ama kıvılcımları tekrar ateşe dönüştürmek elinizde. Hem de kolay bir yöntemle...

Öncelikle partnerinizle bir ya da iki hafta herhangi bir fiziksel temasta bulunmamak için anlaşma yapın.

MASUMİYET ÇAĞI

İnsanların birbirlerini ilk keşfetmeye başladıkları zamanki heyecanları ve birbirlerinin vücutlarını yeni tanımalarını, hissedilen cinsel arzunun en doruk noktaya ulaştığı anlardan biri olarak nitelendiriliyor.

Uzmanlar uzun süreli ilişkilerde o ilk günkü heyecanı ve keşfetme güdüsünü canlı tutabilmek için çiftlerin kafalarında birlikte paylaştıkları güzel anları canlandırmalarını öneriyorlar. Sınırları aşın!

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>