>

AŞK - CİNSELLİK

Sevgilinizin Yemek Yapma Stili Karakterini Ele Veriyor!

Sevgilinizin yemek yapma biçiminden karakter tahmini yapabilirsiniz.
 
   
 
 
     

Eğer yemek yapan biri değilse hemen onun için malzemeleri almaya çıkın! Yemek yapma stilimiz modumuza göre değişkenlik gösteren bir şey. Zaman, mekan hatta sıcaklık bile yemek yapma biçimimizi etkiler. Yemek yapma biçiminden nasıl biri olduğunu tahmin edebilirsiniz.

ÖZGÜR RUH:

Yemek kitaplarına bağlı kalmıyor ve kendi yaratıcılığını yemeklerinde kullanıyor mu? Bu kişiler karakter olarak yaratıcı kişilerdir. Yemek yapma biçimi ruh haline göre değişiyorsa duyguları ile hareket ediyor demektir.

KARIŞTIRICI VE DÜZENLEYİCİ:

Yemek kitapları genelde taze sebzeleri birbiri ile uyumlu bir halde kullanılmasından yanadır. Bu kişiler yemek yaparken uyumu arar ve kendi özel dokunuşları ile yemeklere farklı tatlar katarlar. Aynı kendi hayatlarında uyumu aramak gibi…

IZGARA ŞEF:

Izgara tam da erkek işidir. Izgara konusunda uzman olanlar biraz maskülen ve büyük porsiyon düşüncesinde olabilirler. Izgara şefleri ilişkilerinde dominant olmayı seçebilir ve monotonluktan hoşlanabilir.

MERAKLI AŞÇI:

Bu kişiler yemek yapımında yeniliklere açıktır. Bilinmeyeni ve yeni tatları denemek isteyebilirler. Mutfakta yeni şeyleri denemek gibi hayatında yeni tatlara açık olabilirler.

MİKRODALGA GURMESİ:

Yemek yapmaktan çok hazır yiyecekleri mikrodalga ile ısıtıp yeme taraftarı olan bu aşçılar zamanlarını mutfakta harcamaktan yana değildir. Yemek onlar için sadece karın doyurmak anlamına gelebilir. Hayat tercihleri de yemek yeme tercihleri gibi olabilir mi?

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>