>

AŞK - CİNSELLİK

Şüpheleniyorsanız, Dedektif Siz Olun!

Emin olmak için ufak ajanlıklar yapmaya ne dersiniz?
 
   
 
 
     

Sevgilinizin sizden sakladığı hayatını merak ediyor olabilirsiniz, ya da sizi aldattığından şüpheleniyor olabilirsiniz…

DUŞ PERDESİNİN ARKASI:

Eğer banyo temiz görünüyorsa ama küvet leş gibiyse belli ki, aceleyle toparlamış ve tahmin ettiğiniz gibi, düzenli biri değil. Saç kremi, duş jeli veya pembe bir jilet gibi kız eşyaları varsa, belli ki duşu başka biri daha kullanıyor. Eğer yerde veya musluğun içinde uzun saçlar varsa da, söylediğimiz şey geçerli.

CEPLERİNİ BOŞALTTIĞI SEHPANIN ÜZERİ:

Cebinden çıkardığı kartvizitlerde hangi cinsiyet veya sektör yazdığı, onun iyi bir işadamı mı yoksa flörtü seven bir adam mı olduğunu belli eder. Faturalarına bakın; bardan alınmış olan yüklü bir fatura, onun cömert ve arkadaşları ile iyi geçinen biri olduğunu veya bir ayyaş olduğunu anlamanıza yardımcı olur. Cebinden çıkardığı kibrit kutulan, son zamanlarda nerelere gittiğini gösterir.

BUZDOLABI:

Soğutulmuş bira ve martini kadehleri, keyif yapmayı bilen bir erkeğin işaretidir. Donmuş et ise yemek yapma konuşunda becerikli olduğunu gösterir. Donmuş hazır yemekler hayatında bir kız olabileceğinin işaretidir. Üstlerinde kaç milim buz olduğuna bakarak, ne zaman alınmış olduklarını anlayabilirsiniz.

TORPİDO GÖZÜ:

Pek bir şey bulamayabilirsiniz ama bazı erkekler oraya saklamak istedikleri eşyalarını koyarlar.

KİŞİSEL BAKIM ÜRÜNLERİ:

İyi marka saç bakım ürünleri, metroseksüel olduğunu gösterir. Eski ve yarısına kadar kullanılmış şişeler, onun hiçbir şeyi atmaya kıyamayan bir tip olduğunu gösterir. Oje gibi feminen objeler eskiden veya su anda başka bir kadın olduğunu gösterir.

ÇAMAŞIR SEPETİ:

Bir tane çarşaf veya iç çamaşırını içinden çıkarıp, üzerinde utanç verici lekeler ya da değişik bir parfüm kokusu olup olmadığına bakın. Eğer kadın kıyafetleri varsa, yatıya bir misafirinin olduğunu anlayabilirsiniz. Külotlu çoraplar da size aynı bilgiyi verecektir.

KOMODİNİ:

Prezervatif, çeşitli yağlar veya seks oyuncakları bulabilirsiniz. Açık seçik fotoğraflar, onu neyin tahrik ettiğini size gösterecektir. Erkekler, onlar için değerli bazı eşyalarını da burada saklarlar.

BİLGİSAYARI:

İnternet tarayıcısındaki sık kullanılanlara ve en çok girdiği sitelere bakın. Spor, porno, alışveriş siteleri gibi nelerle ilgilendiğini inceleyebilirsiniz. Bilgisayarın hafızasından bu bilgiye ulaşabilirsiniz.

CEP TELEFONU VE FATURASI:

Aldatan erkekler genelde bununla yakalanırlar. Aramalar ve yolladığı mesajlar kiminle konuştuğunu gösterir. Faturasındaki numaralara bakarak sizinle olmadığı zamanlarda kimlerle konuştuğunu görebilirsiniz.

CÜZDANI:

Bir sürü kredi kartı varsa, çok harcama yapıyor demektir. Sadece bir ya da iki kredi kartı varsa, sorumluluk sahibi bir kişi olduğunu anlayabilirsiniz.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>