>

MODA - STİL

Harry Potter’ın 5. Kitabı önce TELEWEBCLUB’da!

TelewebClub Türkiye’de bir ilke imza atarak, ‘Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı’nı okurlara, kitapçılardan önce hem de indirimli olarak ulaştırıyor.
 
   
 
 
     
Harry Potter kitaplarının beşincisi ‘Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı’nı 25 Temmuz – 15 Ağustos tarihleri arasında TelewebClub’dan sipariş edenler yüzde 40’lık indirimin yanı sıra kitabı, piyasaya çıkmadan herkesten önce okuma şansı elde edecekler.

TelewebClub Türkiye’de bir ilke imza atarak, ‘Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı’nı okurlara, kitapçılardan önce hem de indirimli olarak ulaştırıyor. Bu şansa sahip olmak isteyenlerin www.teleweb.com.tr adresine girerek, TelewebClub’tan sipariş vermeleri yeterli olacak.

Ayrıca 10 Temmuz'dan itibaren, dünyayı kasıp kavuran ve piyasaya çıktığı anda yok satan "Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı" kitabının her gün bir sayfası Yapı Kredi Yayınları’nın internet sitesinde www.yapikrediyayinlari.com yayınlanıyor.

Harry Potter heyacanını tekrar yaşamak konusunda sabırsızlananlar, sunulan fırsatlar sayesinde kitabı herkesten önce okuma şansını yakalayacaklar.

Bunları Biliyormusunuz?

Harry Potter'ın tüm kitapları Yapı Kredi Yayınları'ndan Sevin Okyay'ın çevirisiyle Türkçe'ye kazandırılıyor.

10 Temmuz'dan itibaren hergün, kitabın bir sayfası Yapı Kredi Yayınları’nın internet sitesinde www.yapikrediyayinlari.com yayınlanmaya başladı.

Daha önce Yapı Kredi Yayınları'ndan çıkan Harry Potter kitapları özel baskılı, ciltli ve kutulu 1000'e kadar numaralandırılmış şekilde satışa sunulmuştu. Yeni çıkan "Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı" kitabının da 1000 adedi, seriyi tamamlayacak şekilde özel baskılı, ciltli ve numaralandırılmış olarak da satışa sunulacak. İlk dört kitabın özel baskısını almış olanlar, kitapların arkasındaki numarayı bildirerek, dizinin devamına aynı numara ile sahip olabilecekler.

Tüm dünyada sabırsızlıkla beklenen, J.K. Rowling'in yazdığı "Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı" İngiltere'de büyük yankılarla piyasaya çıktı. Çıkar çıkmaz en çok satanlar listelerinde en üst sıraya çıkan kitap, İngiltere başta olmak üzere bütün dünyanın gündemine tekrar oturdu.

Yeni kitabında da hem gençlere hem de yetişkinlere seslenen J.K. Rowling, kitabının her sayfasında okuyucuya sunduğu heyecanla aldığı ilgiyi hak ediyor. "Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı" nın İngilizce baskısı ilk yirmi dört saatte 5 milyon adet sattı. Önceki 4 kitap ise dünya çapında 190 milyonun üzerinde okuyucuya ulaştı.

İngilizce baskısı 766 sayfa, olan kitabın sesli okunuşu yaklaşık 27 saat sürüyor. Basılan en uzun çocuk kitabı olan "Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı" uzunluğuna rağmen ilgi çekiciliğinden hiçbir şey kaybetmiyor.

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>