>

AŞK - CİNSELLİK

Uygulamalı Ödevler

Masaj, cinsel birleşme teknikleri, uyarılma noktalarının keşfedilmesi…. İşte size çok özel taktikler…
 
   
 
 
     

Kişinin hem tek başına, hem de eşiyle birlikte uygulaması gereken ev ödevleri mevcut. Bu ödevler, masaj, cinsel birleşme teknikleri, uyarılma noktalarının keşfedilmesi gibi çeşitli uygulamaları içeriyor.

Erkekte erken boşalma sorunu varsa, mastürbasyon yapması gerektiği söyleniyor. Erkek mastürbasyon yaparak boşalma anını geciktirmeyi öğreniyor. Boşalma süreçlerini tek tek yazarak cinsel tedavi sırasında psikiyatrisine aktarıyor.

Vajinismus gibi sorunlarda, kadından öncelikle vücudunu tanıması isteniliyor. Örneğin, kadına ayna karşısında vajinasını incelemesi gerektiği aktarılıyor. Ayrıca, kadının yine ayna karşısında bir takım egzersizler uygulayarak, vajinasının nasıl gevşeyip yeniden eski haline döndüğünü kendi gözleriyle görmesi sağlanıyor.

Orgazm güçlüğü gibi sorunlarda çeşitli cinsel birleşme teknikleri aktarılıyor. Bu sayede çiftlerin orgazmı keşfetmeleri sağlanıyor. İşte, bu noktada psikiyatrisler aracı konumuna geçerek çiftlere yardımcı oluyor. Bu tür terapi, esas olarak, genellikle iki - üç haftalık bir programdan oluşuyor. Bu programda, terapist, hastanın bir eşle ağır ağır gelişen, yumuşak, zorlamadan kaçınan ama belli aşamalardan sırayla geçen bir cinsel ilişki kurmasını sağlıyor.

ORGAZM İÇİN ÖNERİLEN PROGRAM

Öncelikle eşler zorlayıcı olmayan, rahat bir hava içinde birbirlerine dokunacak ve okşayacaklar. Bu, çifte birbirlerinin erojen bölgelerini keşfetme ve cinsel birleşme görevini yerine getirme zorunluluğunu duymaksızın haz duyma olanağı verir. Bu sırada, erkek de kadın da duydukları zevki artırmak için eşlerine ne yapması, nerelerine dokunması gerektiğini yumuşakça gösterebilirler. Kadının cinsellikle pasaklılığı eşitleyen duygularını gidermek amacıyla, dokunma ve okşama sırasında bir vücut kremi de kullanılabilir.

Böyle birkaç günden sonra, kadının cinsel organlarının uyarılmasına geçilebilir. Bunun en iyi yolu, erkeğin sırtını bir yere dayayarak oturması, bacaklarını açması ve kadının da yine bacaklarını açarak ve sırtını erkeğin göğsüne dayayarak oturmasıdır. Bu şekilde, kadın erkekle göz göze gelmeyeceği için kendini cinsel duygularına rahatça bırakma olanağına sahip olacaktır. Erkek de kadına arkadan güven verici bir şekilde sarılacak ve göğüsleriyle vulva bölgesini okşayacaktır.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>