>

AŞK - CİNSELLİK

Yataklar alev alsın

Tek yapmak istediğiniz şeyin uyumak olduğunu düşünerek odanıza yöneldiniz. Fakat o da ne? Arzulu bakışlar fırlatan bir çift göz size bakıyor.
 
   
 
 
     
İş yerinde yoğun bir gün geçirdiniz. Eve geldiniz ve onu beklerken yemek hazırladınız. Kafanızda hala işinizle ilgili sorunları düşünürken anneniz aradı ve babanızla kavga ettiğini söyledi. Onu uzunca bir süre dinledikten sonra artık tek yapmak istediğiniz şeyin uyumak olduğunu düşünerek odanıza yöneldiniz. Fakat o da ne? Arzulu bakışlar fırlatan bir çift göz size bakıyor. O kadar yorgunsunuz ki onunla seks yapmak şu an son istediğiniz şey. Peki bu yorgunluk hali devam ettiği sürece onunla sevişmeyi reddetmeyi mi düşünüyorsunuz? Eğer böyle bir düşünceniz varsa bu gidişle ilişkinizin fazla uzun sürmeyeceğini söylememiz lazım. En güzel seksin planlanmadan yaşanan seks olduğunu biliyor muydunuz? Bu keyifli anları yaşamanız için kendinizi yorgun hissettiğinizde bile kanınızı kaynatacak birkaç ipucuna ne dersiniz?

Brad Pitt’i hayal edin

‘What Your Mother Never Told You About S-E-X’ adlı kitabın yazarı Hilda Hutcherson gün içinde biraz fantezi kurmanın gece performansınız için etkili olacağına inanıyor. Hutcherson sözlerine şöyle devam ediyor: ‘O ana kadar yaşadığınız en güzel cinsel deneyiminizi düşünebilir ya da çok beğendiğiniz bir film yıldızıyla seviştiğinizi hayal edebilirsiniz. Eğer bir şeyi gözünüzde canlandırırsanız vücudunuz hayalini kurduğunuz şeye tepki verecektir. Ne kadar yorgun olsanız da yatağa girmeden önce fantezi kurarsanız vücudunuzu iyi bir seks için hazırlamış olursunuz’.

Kulağına iç gıcıklayıcı bir şeyler fısıldayın

İşe gitmek için evden çıkarken kulağına eğilip onu çok istediğinizi söyleyin. Bu sözcükleri duyduğu andan itibaren sizinle beraber olmayı hayal etmeye başlayacaktır. ‘How to Have Magnificent Sex’ adlı kitabın yazarı Lana Holstein konuyla ilgili olarak bakın neler söylemiş: ‘Bu sözlerle seks bankanıza yatırım yaptığınızı düşünün. Ayrıca ona baştan çıkartıcı bir teklif yaptığınızı ve gece de ne kadar yorgun ve stresli olursanız olun bu sözü yerine getireceğinizi unutmayın’.

Dudaklara dikkat

Onu öpmeden önce dudaklarınıza nemlendirici sürmeye ne dersiniz? Ayrıca onu öpmeden önce gözlerine uzun uzun bakın. Daha sonra yumuşattığınız dudaklarınızla onun dudaklarını ahenkli ve seksi bir dansa davet edin. Bu ateşli öpücüğe yatakta devam edebilirsiniz.

Seksi hissetmek her zaman işe yarar

Güzel ve ateşli bir geceye hazırlanmanın en iyi yollarından biri kendinizi içinde seksi hissettiğiniz kıyafetler giymektir. Bu kıyafetlerle gün içinde çok daha iç gıcıklayıcı hayaller kurabilirsiniz. Bu hayallerle beslediğiniz vücudunuz ise size zevk dolu bir gecenin kapılarını açacaktır.

Yemekten sonra kahve için

Akşam yemeğinden sonra içeceğiniz bir fincan kahve gün içinde kaybettiğiniz enerjiyi yerine getirecektir.

Size masaj yapmasını isteyin

Seksten önce kendinize konsantre olmanız çok önemlidir. Holstein bu konuyla ilgili şunları söylüyor: ‘Kafanızdaki düşüncelerden çok kendinize odaklanmanız gerekiyor. Ondan size masaj yapmasını istediğinizde hem kendinize dönecek hem de ona fiziksel anlamda çok yakın hissedeceksiniz’.

Yumuşak bir tenin dayanılmaz etkisi

Vücudun sert deriden kurtularak kendini yeni bir tene bırakması son derece rahatlatıcı bir şeydir. Banyo yaparken hoş kokulu bir duş jeliyle kollarınıza ve bacaklarınıza masaj yapın. Çıktıktan sonra da tüm vücudunuza nemlendirici bir krem sürün. Onun bu yumuşak ve hoş kokulu tene dokunurken sizi ne kadar arzuladığını hissedeceksiniz’.

Vücut ritmini artırın

En sevdiğiniz rock ya da dans albümünü dinlemeye başlayın. Önemli olan ritmik parçaların bulunduğu bir albüm seçmiş olmanız. Birçok uzman hızlı parçaların cinsel uyarımı artırabildiği konusunda hemfikir.

Kendinize kraliçe gibi davranın

Onunla birlikte olacağınız gecenin sabahında alışverişe çıkarak kendinize seksi iç çamaşırları alın. Kuaföre giderek manikür, pedikür yaptırın ve en sevdiğiniz tatlıyı alıp kendinizi şımartın. Kendinizi iyi hissettiğiniz zaman çok daha ateşli bir seks yaşarsınız bunu sakın unutmayın. İyi şanslar...

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>