>

AŞK - CİNSELLİK

Yıldızların Şansı

Neden şans tüm çiftlere adil davranmaz?
 
   
 
 
     

Aşk ve evlilik, birçok insanın ilgilendiği ve merak ettiği konuların başında gelir. Bir kadın ve erkek karşılaştıklarında, bu bazen ilk anda aşka dönüşür; bazen de birbirlerini iter ve hızla uzaklaşırlar. Bazı çiftler birbirlerini adeta tamamlarken; bazıları ise sürekli kavga halinde didişip dururlar.

PEKİ NEDEN ŞANS TÜM ÇİFTLERE ADİL DAVRANMAZ?

Yüzyıllardan beri bu sorunun yanıtını arayanların başvurdukları yöntemlerden biri de astrolojidir. İnsan mizacını oluşturan etkileşimleri araştıran astroloji, burçlardan ve yıldızlardan oluşan çekim ya da itim gücünün karşı cinsler arasında da benzer tepkiler oluşturduğunu gösterir. Kısacası astroloji, aşk ve romantizm kılavuzunuz olabilir. Astroloji analizi ile burç uyumu yaparak insanların romantik kimliklerini öğrenmek ve hangi insanların uyum içinde olacaklarını göstermek mümkündür.

Bir ilişkiyi veya evliliği yürütebilmek için maalesef her zaman aşk yeterli değildir. Özellikle evlilikte uzun yıllar bir arada yaşayabilmek için aşktan daha başka kriterlerin de olması gerekir. Çiftlerin karakter uyumları ve hayatı nasıl algıladıkları, aralarındaki ilişkinin sağlığı açısından oldukça önem taşır. “Zıt karakterler birbirini çeker” denir ama uzun vadede, hayata karşı ortak bir bakış açısı geliştirmekte de fayda vardır. Kişilerin karakter analizlerini yapan astroloji işte bu noktada bir kez daha yardımımıza koşar. Eşlerin karakterlerinden yola çıkarak yapılan burçlar arasındaki aşk uyumu analizleri, yıldızların evliliğinize ne kadar şans verdiğini gösterir.

Bazı burçlar, kendi burçlarından bir partnerle mükemmel bir uyum oluştururken, bazı burçlar da kendilerine benzeyen bir eşle hiç anlaşamazlar. Aslında burçlar arasındaki uyum tablosu, güneş evlerinin birbirleriyle etkileşiminden öteye geçmeyen bilgiler içerir. Güneşinizin bulunduğu burç, sizin bulunduğunuz, doğduğunuz burç olduğu için bu noktada eşinizin hangi burç olduğu da önem taşır. Birbiriyle anlaşması mümkün olmayan, farklı burca sahip iki insanın doğum anında, gezegenler ve yükselen burçları arasında uyumlu ilişkiler olabilir ve bu iki kişi birbirine aşık olabilir. Unutmayın, burç uyumunuz size ancak evliliğinizle ilgili genel bir takım ipuçlarını verir. Asıl önemli olan doğum anındaki gökyüzünün uyumudur.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>