>

AŞK - CİNSELLİK

Zincirleme Orgazm

Ne kadar sevişme, o kadar orgazm...
 
   
 
 
     

Erkekler için hayat her zaman, kadınlar için olduğundan daha kolay, daha konforlu olsa da söz konusu olan zincirleme orgazm ise kadınların daha şanslı olduklarını söylemekte fayda var. Zira bir erkek, bir sevişmede sadece bir kere orgazm olduktan sonra, bir diğerini yaşayabilmesi için, yeni bir sevişmeye kadar bir süre dinlenmesi, yeni bir ereksiyon için enerji biriktirmesi gerekir. Oysa bir kadın aynı sevişmede defalarca orgazma ulaşabilir.

MASTÜRBASYON İLE ZİNCİRLEME ORGAZM

Kadınların zincirleme orgazm yaşaması, orgazm sırasında vücutta meydana gelen fizyolojik değişiklikleri kaydeden laboratuvar cihazları tarafından da bilimsel olarak kanıtlanmış bir gerçek. Buna inanarak, bu zamana kadar yaşamadıysanız egzersizlere başlayın.

Mastürbasyon, zincirleme orgazmı tatmak için seçilebilecek, vücudunuzu test edebileceğiniz yegane yol. Bir mastürbasyonda, bitap düşene kadar 10 kere bile orgazma ulaşabilirsiniz. Ancak yine birleşme esnasında olduğu gibi, mastürbasyonda da ilk orgazm, daha güçlü yaşanır. Sonraki orgazmlar ilki kadar vurucu olmasa da sizi zevkten uçurabilir.

PARTNERİN ROLÜ

Sevişme esnasında vajinal orgazma ulaşmakta güçlük çekenlerdenseniz, zincirleme orgazmı tatmak için partnerinizin yardımıyla önce klitoryal orgazma ulaşıp ardından vajinal orgazmı yaşamak için partnerinizle iletişim kurabilirsiniz.

Hep söylediğimiz gibi, cinsellikten zevk almanın başlıca kuralı, utanma duygusunu bir kenara bırakıp rahat olmak ve zevk aldığınız şeyleri partnerinize gerek hareketlerinizle gerekse de sözlerinizle anlatmak. Hem unutmamak gerekir ki, eşini defalarca orgazma ulaştıran bir erkek de bu durumdan zevk alır ve kendini daha güçlü hisseder.

NE KADAR SEVİŞME, O KADAR ORGAZM

Zincirleme orgazm, bütün kadınların sevişme tecrübesi kazandıkça öğrenebileceği bir yeti. Bunun için boşalma süresini kontrol altına alabilen bir partnere de ihtiyaç olduğu bir gerçek. Zamanla tensel uyumun doruğa ulaşması, eşlerin birbirlerini ve birbirlerinin vücutlarını, zevk noktalarını iyi tanıması ve erkeğin boşalma süresinin uzamasıyla birlikte kadınların zincirleme orgazm yaşama olasılığı artar.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>