>

BURÇLAR

Dekorasyon Stilinizi Yıldızlar Göstersin

Havaların soğuması evde daha fazla vakit geçireceğimizin de habercisi.
 
   
 
 
     

Ev dekorasyonundan sıkılanlar, değişikliğe ihtiyacı olanlar ya da çok sevdiği arkadaşına onu mutlu edecek bir ev hediyesi almak isteyenler için Morhipo MAG ekibi yıldızlardan ilham alan dekorasyon önerileri sunuyor. O zaman yaşam alanlarımızı yenilemenin tam zamanı. İşte burçlara göre dekorasyon önerileri!

Pratik Koçlar

Dağınıklıktan ve yorucu detaylardan hoşlanmayan Koçların dekorasyon stilini özetleyecek kelime: işlevsel. Hareket kabiliyetlerini kısıtlayacak büyük mobilyalardansa kompakt seçenekleri tercih ederler. Farklı objeler arasında uyum yaratmaya efor harcamaktansa pratik dekorasyon çözümlerine yönelirler. Bir Koç burcunun evinde gereksiz hiçbir aksesuar bulamazsınız. Bu yüzden bir Koç burcuna ev hediyesi almanız gerektiğinde evinde eksik olan bir mutfak gereci için sizi yönlendirmesini rica edin veya fonksiyonel objelerden şaşmayın.

Yemeğe düşkün Boğalar

Bir Boğa burcunu mutfağından tanıyabilirsiniz! Boğanın yemeğe düşkünlüğü ve hünerli elleri, özenle dekore edilmiş bir mutfakla birleştiğinde Boğalar harikalar yaratabilir. Evin geri kalanında fonksiyonel ve sade seçimler yapan Boğaların, söz konusu mutfak olduğunda hiçbir masraftan kaçınmayacağına emin olabilirsiniz. Pişirme setleri, mutfak gereçleri ve zevkli servis setleri onları en mutlu eden hediyeler olabilir.

Değişken İkizler

İkizlerin ruh hali gibi dekorasyon zevki de sürekli değişir, hayatta sürekli yenilik arayışında olan İkizler evde tekdüzeliğe katlanamaz. Kolayca yerini değiştirebileceği hafif ve pratik mobilyalar, renk skalasını kolayca değiştirmesine yardımcı olacak yastık ve örtüler, canlı ve dinamik bir ortam yaratacak canlı aksesuarlar İkizler evinde göze çarpar. İkizler burcu arkadaşınıza ev hediyesi alırken yeni fikirler için ilham verebilecek özgün parçalardan kaçınmayın.

Evcimen Yengeçler

Yengeçler için yaşam alanları özeldir; rahat, sade ve şık evlerde mutlu olurlar. Turkuaz ve okyanus renkleri başta olmak üzere mavi skalası Yengeç burçlarına huzur verir. Dekorasyon trendleri, gösterişli dekorlar Yengeçlerin dekorasyon anlayışının tam zıttıdır. Bir Yengeç için evde en önemli şey, ailesi ev dostları için huzurlu, samimi ve davetkar bir ortam oluşturmaktır. Evde vakit geçirmekten ve misafir ağırlamaktan hoşlanan bir Yengeç burcunun misafiri olduğunuzda, film gecelerinde dostlarıyla keyfini çıkarabileceği aksesuarlar veya uzun pazar kahvaltılarına eşlik edecek bir pikap hediye etmeniz onu çok mutlu edecektir.

Lüks tutkunu Aslanlar


Gösterişe düşkün olan Aslan burçları dekorasyonda altın rengi detaylara yer vermeyi sever. İlgi odağı olmaya bayılan Aslanların evinde göz alıcı dekoratif parçalara, misafirlerini etkileyebileceği tasarım ürünü mobilyalara rastlamak mümkündür. Çarpıcı aksesuarlar, büyük ve renkli tablolar tam Aslanlara göre! Aslanlara ev hediyesi seçerken iddialı objelerden korkmayın.

Seçici Başaklar

Zodyağın titiz, düzenli ve mükemmeliyetçi burcu Başak, evinde yer alacak dekorasyon öğeleri konusunda da oldukça seçicidir. Minimalist ve sade mobilyaları, doğa renklerini ve hasır ve ahşap dokuları seven Başaklar, evlerinin dekorasyonunu sıradanlıktan uzaklaştıracak çiçekler ve geniş yapraklı yeşil bitkilerle salonlarını renklendirebilirler. Doğadan ilham alan dekorasyon objeleriyle Başakların kalbini çalabilirsiniz.

Sanatçı Teraziler

Güzelliğin ve estetiğin gezegeni olan Venüs’ün etkisinde olan Terazi burçları, evinde uyuma ve dengeye önem verir. 12 burç arasında sanata en düşkün olan Terazi burcu, rafine bir zevkin ürünü olan sanat eserlerine evinde yer vermekten gurur duyar. Terazilerin evlerine hediye alırken işlevsel parçaları ve küçük ev aletlerini seçin, geri kalan her şey onların seçkin zevkinin yanında sınıfta kalmanıza neden olabilir.

Karmaşık Akrepler

Akreplerin dekorasyon zevkini çözümlemek zordur. Siyah-beyaz minimal seçimlerden hoşlanabilecekleri gibi, kırmızı büyük bir koltuk veya iddialı bir heykeli de evlerinin odak noktasına konumlandırabilirler. Bordo, antrasit, koyu mor gibi sofistike tonlara evlerinde rastlamak mümkündür. Akrep evlerinde etnik objeler, egzotik materyaller sizi şaşırtabilir, Akreplerin cesur seçimleri sıradan bir yaşam alanını mistik bir ortama çevirebilir. Akreplere ev hediyesi alırken keyifle yakabilecekleri mumlara, çarpıcı aksesuarlara göz atın.

Cesur Yaylar

Her konuda cesareti temsil ede Yaylar, dekorasyonda da orijinal fikirleri severler. Beyaz duvarlar, sade mobilyalar asla bir Yay burcuna göre değil; cesur duvar kağıtları, turuncu aksesuarlar, modern sanat eserleri Yayların bohem ruhunu okşayarak kendilerini iyi hissettirir. Yayların ev hediyeleri için mesajlı yastıkları, modern posterleri ve ilginç objeleri tercih edebilirsiniz.

Klasik Oğlaklar

Oğlak burçları hayatın her alanında olduğu gibi dekorasyonda da klasiklerden vazgeçmez. Klasik mobilyalar, zamansız aksesuarlar ve eskitilmiş objelerle klasik seçimlerini dekorasyona da yansıtan Oğlaklar, sıkıcılığın tuzağına düşmemek için evlerinde hobi alanları yaratabilirler. Bir toprak grubu burcu olan Oğlak, mutluluğu doğada bulacaktır. Doğal dokular, organik kumaşlardan yapılmış minderler, ham ahşaplar bir Oğlak burcuna kendini iyi hissettirir. Oğlak evlerine hediye alırken klasiklerden şaşmayın, mermer gibi doğal taşların onları mutlu ettiğini unutmayın.

Modern Kovalar

Dekorasyonda modern çizgiler ve yalınlıktan hoşlanan kovalar için evlerinin odak noktasında elektronik cihazları yer alır. Metalik detaylar, grafik parçalarla kendini iyi hisseden Kovalar, evlerini ofis sıradanlığından uzaklaştırmak için fütüristik ve sıradışı tablolara yer verebilirler. Bir Kovanın evinde son teknoloji bir ses sistemine rastlamanız oldukça olası.

Rahatına düşkün Balıklar

Balık burcu evinde dinlenmek ve düşlere dalmak için konfora ihtiyaç duyar. Duvarlarını beyaz, bej, lila, gök mavisi gibi huzur veren renklerde boyayan Balıklar, köşeli mobilyalar, keskin hatlar ve endüstriyel detaylardan uzak durmalı. Konforlu puflar, saten dokulu yastıklar ve cam objeler Balıkların duygusal kişiliğini mutlu eder. Bir Balık burcuna ev hediyesi alacaksanız aile fotoğraflarını sergileyebileceği çerçeveler tercih edebilirsiniz.

 

Etiketler: Dekorasyon, Burçlar
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>