>

BURÇLAR

Eşinize Burcuna Göre Davranın!

Eşinize burcuna göre davranmayı öğrenin; mutluluğu yakalayın!...
 
   
 
 
     

KOÇ

Karınız Koç burcu ise; yalan söylemeyin. Erkeğine göre çok daha uyanık olan koç kadını yalan söylediğinizi anında anlayacak ama çaktırmayarak, kedinin fareyle oynadığı gibi sizinle oynayacaktır. Ve çok kısaca belirtelim; yalana tahammülü yoktur.

Kocanız Koç burcu ise; kavga anında bile olsa onu küçük düşürmeyin. Acısını mutlaka çıkaracaktır.

BOĞA

Karınız Boğa burcu ise; yaptığı yemeği sonuna kadar bitirin ve asla dağınık bir sofrada yemek yeme konusunda ısrar etmeyin. Boğa kadını güzellikleri, özellikle de kendi yarattıklarını paylaşmayı sever.

Kocanız Boğa burcu ise; kocanızın karnı açsa onunla asla tartışmayın. Boğa burcu açken sinirli olur. Bu yüzden tartışmanızı yemekten sonraya erteleyin.

İKİZLER


Karınız İkizler burcu ise; özgürlüğünü kısıtlamayın. Telefonda arkadaşlarıyla sohbete daldıysa kızmayın, buna alışmalısınız.

Kocanız İkizler burcu ise; özgürlüğünü kısıtlamayın, forma sokmaya çalışmayın, olayları uzatmayın. Dediğim dediktir haberiniz olsun.

YENGEÇ

Karınız Yengeç burcu ise; anne olmak istiyorsa engellemeyin. Sizi yemekleriyle beslemek isterse direnmeyin.

Kocanız Yengeç burcu ise;
annesiyle olan ilişkisini gırgıra almayın. Hele ki annesine dil uzatmaya, ya da bir şey söylemeye kalkışmayın. Kayınvalidenizle takışmayın. Kaybeden siz olursunuz.

ASLAN

Karınız Aslan burcu ise; ucuz hediye almayın, ayrılma sebebiniz olabilir. Gün içinde fırsat buldukça güzelliğinden söz edin. Işıl ışıl parladığını ve dünyanın en hoş kadınıyla birlikte olmanın ne kadar büyük bir şans olduğunu söyleyin. Kendisini bir kraliçe gibi hissetmesini sağlayın.

Kocanız Aslan burcu ise; bakımsız olmayın, toplum içinde kavga etmeyin. Giyiminize dikkat edin, beraberinde onun kılık kıyafetini de önemseyin. Yaptıklarını sürekli övün. Kendisini bir kral gibi hissetmesini sağlayın.

BAŞAK

Karınız Başak burcu ise; pis ve dağınık olmayın ve eğer geç kalacaksanız mutlaka haber verin. Akşam yemeklerini kaçırmayın. Mali konuları ona bırakın. Karlı çıkarsınız.

Kocanız Başak burcu ise; dağınık ve pis olmanız sık sık kavga etmenize neden olacaktır. Utangaç olan başağın, toplum içinde üzerine gitmeyin.

TERAZİ

Karınız Terazi burcu ise;
onu, kötü görünümlü bir evde ya da semtte oturmaya zorlamayın. Sabahları çıkarken çabuk hazırlanmasını beklemeyin.

Kocanız Terazi burcu ise;
kocanızın dış görünümüne özen gösterin. Kıyafete verdiği parayı eleştirmeyin. Sorun getirmeyin aksine sorunları siz çözmeye çalışın.

AKREP

Karınız Akrep burcu ise; onu aldatmak gibi bir düşünceyi aklınızdan bile geçirmeyin. İntikam soğuk yenen bir yemekse bunu en soğuk yiyecek kişi akreptir. Burnunuzdan getirir, öldürmeden bırakmaz.

Kocanız Akrep burcu ise;
ondan gizli işler çevirmeyin ve en önemlisi onun gururuyla oynamayın. Karışmayın fena incitir! Cinsel anlamda cazibenizi yitirmeyin.

YAY

Karınız Yay burcu ise; asla özgürlüğünü kısıtlamayın. Seyahatlerine ve lüzumsuz harcamalarına karışmayın. En kötüsü sıkıcı olmayın, anında terk edilirsiniz.

Kocanız Yay burcu ise; asla özgürlüğünü kısıtlamayın. Flört etmeyi bırakmayın. Yine en kötüsü sıkıcı olmayın, mutlaka sizden daha eğlenceli birilerini bulacaktır.

OĞLAK

Karınız Oğlak burcu ise; bayramlarda ailesine ziyaret konusunda problem çıkarmayın. Onun lafından çıkmayın. Evi yönetmesine izin verin. Kazancınızı ondan gizlemeyin. Sadakatsizlikten kaçının. Düzenli yaşamaya gayret gösterin. Yalan söylemeyin.

Kocanız Oğlak burcu ise; bana para bırak demeyin, sakın ola savurganlık yapmayın. Ekonomik olun, daha da ekonomik olun.

KOVA

Karınız Kova burcu ise; geleneksel ev kadınını unutun. Onu kalıplara sokmayın. Enteresan inançlarına ve hobilerine karışmayın.

Kocanız Kova burcu ise; eğer aydınlanmak için Hindistan'a gideceğim diye tutturursa engellemeyin. Evinizi eşyayla doldurmayın. Unutmayın kovaların eşyadan çok yaşam alanına ihtiyaçları vardır.

BALIK

Karınız Balık burcu ise; harcamalarına, ufak tefek yalanlarına, ayakkabı tutkusuna karışmayın.

Kocanız Balık burcu ise; sakladığı ilkokul defterlerini atmaya zorlamayın. Balıkların eşyalarıyla kurdukları ilişkiler duygusaldır. Arkadaşlık ilişkilerini eleştirmeyin ve para kontrolünü ona bırakmayın, batarsınız.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>