>

BURÇLAR

Mars Transiti`nin Etkisi 28 Haziran’a Kadar Devam Edecek!

Mars Transiti hepimize “Hayır” demeyi öğretecek!
 
   
 
 
     

“Hayır” diyememe sorunu kaçımızda var? Özellikle yıldız haritanızda Terazi vurgusu varsa “hayır” demek neredeyse imkansızdır. Herhangi bir alışverişinizde sırf satış temsilcisi sizinle fazlasıyla ilgilendi diye beğenmediğiniz bir parçayı aldığınız oluyor mu? Cevabınız evet ise “Hayır” diyemeyenler kulübüne hoş geldiniz.

İşte böyle zamanlarda tüm yükleri bir başımıza omuzlamakla kalmaz yenileri için farkında olmadan davetiye çıkarırız. Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı; Mars’ın Balık Burcu’ndaki transiti sırasında kendimizden daha fazla ödün verme eğilimi gösterebileceğimizin ve başkalarının negatif enerjilerini üzerimize çekebileceğimizin altını çiziyor.

Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı, astrolojik açıdan, yapmanız gerekenin zıt tarafa ağırlık vermek ve dengede kalabilmek olduğunu vurguluyor ve ekliyor.

- Enerjinizi başkalarına yardımcı olmak için düzenleyin.
- Geleceğiniz için bir planlama yapın ve her koşulda listenize sadık kalın.
- Değişen şartlara çekinceyle yaklaşmak yerine, hızlıca ayak uydurmaya çalışın.
- Herhangi bir problemle karşılaştığınızda kendi başınıza mücadele etmek yerine, uzmanından destek alın.
- Özellikle bu dönemde konu özelinde profesyonel destek almanız şaşırtıcı derecede işe yarayacak.
Mars’ın üzerimizdeki etkisi 28 Haziran’a kadar devam edecek.
Bu süreçte burcunuza göre yapmanız gerekenleri dikkatle takip edin ve Mars’ın etkilerini pozitife çevirin.

Yükselen Koçlar

Sizin için karar alırken etraflıca düşünmenin, bir bilene danışıp bazen zamana bırakmanın ne kadar zor olduğunun farkındayız. Ama bu kez kendi isteklerinizi ikinci plana atmak, başkalarının sözünü dinlemek pırlanta değerinde. Her gün kafanıza esen rüzgâra kapılmak yerine, plan, program yapın ve listenize sadık kalın. Çevrenizdekilere sorumluluklar verin, yoğunluğunuzu biraz hafifletin. Onlar sizin yerinize yapılacaklar listenizi tamamlarken kazandığınız kıymetli zamanı, hayatınızı dengelemekle değerlendirin.

Yükselen Boğalar


Boğa burçları için yaratıcılık öğrenilmiş değil içine doğulan bir yetenektir. 28 Haziran’a dek Mars’ın etkisinde olacağınız süreci en iyi yaptığınız şeyle, yaratıcılıkla değerlendirin. Şimdiye dek bi’ kenara attığınız ya da vakit bulup zaman ayıramadığınız üretkenliğinizi ortaya çıkarmak için kendinize şans tanıyın. Bu alanda en büyük motivasyonunuz etrafınızda duygusal bağınızın kuvvetli olduğu insanlara daha sık temas etmek olacak. Maddeler dünyanızdan bi’ adım uzaklaşıp duygularınızın akmasına müsaade edin.

Yükselen İkizler

İkizler burçları; aile üyelerinize daha çok vakit ayırmanın tam zamanı. Sosyal yaşamınızın yoğunluğundan ihmal ettiğiniz aile bağlarını güçlendirmek ve evinize yatırım yapmak bu süreçte size fazlasıyla iyi gelecek. Ancak sistematik olmakta fayda var. Bu dönemde ev düzeninizi yeniden gözden geçirin ve yaşam planınızı oluşturun. Görev dağılımı yapmak çok önemli, her şeyi kahramanca üstlenmek yok. Aile üyeleriniz sorumluluklarınızı paylaşmaya hazır.

Yükselen Yengeçler


Sizin için hiç de zor olmayacak birkaç önerimiz var. Yakın çevrenizle iletişiminizi daha da derinleştirin. Onlarla duygusal bağlar kurun. Bu süreçte kendinizi açıkça ifade etmeniz çok önemli. Hayatınızdaki tahtlara oturttuğunuz, koruma kalkanlarınızla sardığınız insanların doğru kişiler olduğuna emin olun, yaşamınızı ve sorumluluklarınızı bu insanlarla paylaşın.

Yükselen Aslanlar

Her şeyin en iyisini hak ettiğinize dair taşıdığınız güçlü inanç bazen sahip olmak istedikleriniz için mücadele etmenizi engelleyebilir. Bu süreçte kazançlarınıza ve güvencelerinize yönelmelisiniz. Yaşamınızın “en değerliler” listesini yeniden düzenlemenizde ve onları ortaya çıkarmak için eylem planı oluşturmanızda fayda var. Her kazanca bir emek sonucu sahip olunur. Hedefinizi belirleyin ve ona en uygun aksiyon planıyla harekete geçin.

Yükselen Başaklar

Başkalarının çıkarlarını kendinizinkilerin önünde tutma günleri sona erdi! “Hayır” deme sırası sizde. Şimdi kendinize biraz zaman verin ve etraflıca düşünün. Başkalarının mutluluğu bir yana, siz neden mutlu oluyorsunuz? Kendi önceliklerinizi belirleyin, başkaları için vaktinizin çoğunu harcama rutinine son verin. Hayatınızdaki insanlarla kurduğunuz ikili ilişkilerdeki rolünüzü gözden geçirin. Zamanınızı kendiniz için yeniden planlayın ve eyleme geçin.

Yükselen Teraziler

Kavga sevmez, gürültünün yakınlarına yaklaşmak istemezsiniz. Sonuçta uzlaşamamak konusunda uzlaşabilen nadir insanlardansınız. Ancak herkes böyle değil. Tüm pozitif düşüncelerinize, yönlendirmelerinize rağmen etrafınızda negatif düşüncelerini bir türlü terk etmeyen ve sizi de karanlığının içine çekmeye gayret eden insanlar olabilir. Yapmanız gereken içsel motivasyonunuza yönelmek ve enerjinizi kimsenin tüketmesine müsaade etmemek. Bu dönemde sizin için en uygun tavır; mesafe. Sizi aşağı çeken kimseyi yakınlarınıza yaklaştırmayın.

Yükselen Akrepler


Sizin için duygularınızı açığa vurmak, iç dünyanızı aydınlığa çıkarmak oldukça zor. Ancak bu süreçte yapmanız gereken gerçekten sosyalleşmek, tabii ki doğru insanlarla. İçgüdüleriniz en önemli referans noktanız. Hayatınızdaki insanları güvenilirlik düzeylerine göre çoktan sınıflandırdınız. Şimdi yapmanız gereken; fikir ve düşüncelerinizi paylaşmayı sevdiğiniz, onlara değer veren insanlarla bağlarını daha kuvvetlendirmek, ilişkilerinizi güçlendirmek. Bu size iyi gelecek.

Yükselen Yaylar


İstediklerinizi elde etmek, yeni ve özgün hedefler belirlemek konusunda üstünüze yok. Ancak bu dönemde odaklanmanız gereken tek bir şey var; başarı. Başarılı insanların yaşam öykülerini dinlemek, bu alanda okumalar yapmak, belgeseller izlemek size çok iyi gelecek. Oluşturmanız gereken eylem planı için de harika fikirler verecek.

Yükselen Oğlaklar

İşe güce ayırdığınız yüklü zamandan birazını artırmanızı rica etsek, ne dersiniz? Kendinizi sık sık ihmal etmek yaşam rutininiz haline gelmiş ve normalleşmiş olabilir. Ancak bu süreçte yeni deneyimler yaşayabilmeniz için zamana ihtiyacınız olacak. Hayatınızda vaktinizi en çok alan şeyleri düşünün. İletişim kurduğunuz insan sayısının çokluğu bunlardan biri olabilir. İşe etrafınızdaki kalabalığı azaltmakla başlayabilirsiniz. Artırdığınız zamanı, bu süreçte size başarı sağlayacak yeni tecrübelerde kullanmalısınız. Hadi biraz değişiklik hiç fena olmaz.

Yükselen Kovalar

Ekibin bilir kişisi olma haline doğuştan alışıksınız. Ancak bu kez yapmanız danışanlarınıza akıl vermek değil, birlikte akıl yürütmek. Kritik kelime ise; iş birliği. Önce mevcut kaynaklarınızı iyi analiz etmeli, sonra uygun stratejiyi geliştirmelisiniz. Ancak bu kez tek başınıza olmak yerine, iletişimde olduğunuz kişileri de planın içine dahil etmelisiniz. Ortak kazanç konusunda yapacağınız çalışmalarda doğru analiz ve aksiyon planıyla harika sonuç kaçınılmaz olacak.

Yükselen Balıklar


Kabul edelim, bazen içinizde olduğunuz sonsuzluğa fazla kapılıp kendi dünyanızda yaşadığınız oluyor. Ancak dış dünyada olup bitenler ve insanlar tarafından nasıl algılandığınız bu süreçte önem kazanacak. Yapmanız gereken kendinizi başkalarının gözünden seyretmek. Tabii bu sırada yeni insanlar ile tanışmakta da büyük fayda var. Yeni dostluklar geliştirmek emek ister. Hadi insanlara biraz daha zaman verin ve yeni ilişkilerde kendinizi baştan tecrübe edin.


 

Etiketler: Mars, Haziran, Burç, Astroloji
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>