>

DEKORASYON

Evde yeni bir yaşam

Geçmişi yüzyıllar öncesine dayanan bir kültürü, yenilikçi dokuma teknikleri ile birleştiren SocietyToday Serisi, çağdaş yaşama, eşi olmayan bu deneyimi yeniden yaşatıyor.
 
   
 
 
     
Yüzyıllık bir dokunun eşsiz ve seçkin hissini Koleksiyon’da keşfedin.

Koleksiyon’un “evde yeni bir yaşam” öneren ürün seçkisinin yeni sürprizlerinden biri de özel tekniklerle işlenen, %100 doğal keten ve pamuk ev tekstili ürünleri. Geçmişi yüzyıllar öncesine dayanan bir kültürü, yenilikçi dokuma teknikleri ile birleştiren SocietyToday Serisi, çağdaş yaşama, eşi olmayan bu deneyimi yeniden yaşatıyor.


SocietyToday Koleksiyonu etnik esintilere ve geleneksel motiflere açık, yalın ve modern bir çizgi sunuyor. Keten ve pamuğun doğal enerjisini sunan Rem, Drai, Drim Koleksiyonları yatak, oturma ve banyo keyfini en ince ayrıntılarıyla yaşatan, zengin ürün çeşitlerine sahip.

Arkeolojik bir kazıda bulunan, on bin yıl öncesine ait olduğu tespit edilen işlenmiş keten parçası, bu dokunun tarihi ve sembolik mirası hakkında ipuçları veriyor. İ.Ö 2000 yıllarında Babil’de kıyafet yapımında kullanılan pamuk ise, o dönemde “beyaz altın” olarak da anılan çok değerli bir malzemeydi. Bu yüzyıllık gelenek, şimdi Koleksiyon’un sunduğu SocietyToday’in ürünleri ile çağdaş insanın ihtiyaçlarına yönelik olarak yorumlanlandı.


Keten, varlığını kullanışlı bir materyal olmaktan çok öteye taşıyan ruhunu kadından alıyor. Bu bitki yüzyıllardır, kadınlar tarafından toplanarak işlenen ve onların dünyasını temsil eden bir sembol. Günümüzün yoğun temposunda rahatlamak isteyen bedenlerimiz için sıradışı bir his, ruhumuzu yüzyılların mirasını taşıyan doku ile şımartmak için kaçırılmayacak bir fırsat.

SocietyToday, puflar, nevresim takımları, yatak ve masa örtüleri, yastık kılıfları, yorganlar, havlular, banyo halıları, bornoz ve çantalardan oluşan zengin bir koleksiyon. Ev yaşamına farklı renkler, dokular ile herbiri diğerinden farklı kombinasyonlar önerebilen ev tekstili ürünleri, kullanışlılığı ile de fark yaratıyor. %20 ye varan sıradışı emiciliği ketenin banyodaki yerini sağlamlaştırırken, doğal dokusu özellikle kuru ciltler için masaj etkisi yaratıyor. Güveye, kötü havalara, kire karşı dayanıklı olması ise SocietyToday Koleksiyonu’nun ayrıcalıklı özelliklerinden.


Bu özel ürünler, evinize ve yaşamınıza sıradışı, eşsiz tecrübeler katmak üzere Koleksiyon’un yeni ev mağazasında satışa sunuluyor. Tarabya’daki mağaza, haftaiçi saat 08 30 - 21 00, Cumartesi 09.30 -19 30, Pazar 10 30-21 30 saatleri arasında ziyaret edilebilir.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>