>

DEKORASYON

Kaz Tüyü Konforu

Her zevke ve bütçeye uygun kaz tüyü yastık ve yorganlarıyla öne çıkan OTHELLO, Verde kaz tüyü uyku ürünlerinin konforunu herkesle tanıştırıyor.
 
   
 
 
     
OTHELLO’nun her bütçeye uygun Verde yastığı size kış soğuklarında keyifli uyku sunuyor.

Uykuda doğallığın, sağlığın, kalitenin simgesi kaz tüyü ürünler artık daha çok tercih ediliyor. MAYA TEKSTİL tarafından üretilen OTHELLO ise geniş ürün yelpazesi ve uygun fiyatı ile uyku ürünlerinde öne çıkmaya devam ediyor. Othello Verde Yastık, dolgun yapısı ile kaz tüyü konforunu ve ergonomiyi bir arada sunuyor. Uygun fiyatıyla da dikkat çeken Verde yastık, gece boyu yaşanan sıcaklık değişimlerine karşı vücudu koruyor, nemi ayarlıyor ve uyku için ideal bir atmosfer oluşturuyor. “Hydroscopic” özelliği ile vücut nefes alırken, ısıyı tutma özelliği, vücudun bir taraftan ısınırken diğer taraftan da terlemesinin önüne geçiyor.


Herkes için kaz tüyünün markası OTHELLO…

Doğal ve kaliteli bir uyku için en ideal uyku ortamlarını oluşturmak kaz tüyü ürünler ile mümkün oluyor. Artık kaz tüyü ürünlere ulaşmak uzak değil. Kaliteyi ekonomik fiyatlarla buluşturan Othello markalı kaz tüyü yastık ve yorganlar ile kış hazırlıklarınızı tamamlayın.

Ülkemizde uyku kültürünün öncü ismi MAYA TEKSTİL’in OTHELLO markalı kaz tüyü yastık ve yorganları, doğal ısı ortamıyla vücudu soğuk kış gecelerinde koruyor. Hafifliği kadar esnekliği ile de öne çıkan Verde yastık, uyku sürelerinin daha verimli geçmesini sağlıyor. Son derece hijyenik bir uyku malzemesi olan kaz tüyü, uzun ömürlü bir malzeme olması nedeniyle de tercih ediliyor. Kaz tüyü, kullanıldığı ürünlere verdiği estetik görünümün yanı sıra, hareket kolaylığı sağlaması ile de yastık ve yorgan için çok kullanışlı kabul ediliyor.

OTHELLO kaz tüyü yastık ve yorganlar Metro Gross Market, Koçtaş, Real ve Carrefour ile tüm seçkin ev tekstili mağazalarından temin edilebiliyor. OTHELLO ürünleri hakkında 0 (216) 561 20 02 numaralı telefondan detaylı bilgi alınabilir, www.mayatekstil.com web adresi ziyaret edilebilir.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>