>

DEKORASYON

Miele’ye tasarım ödülü...

Miele, şık cam şemsiyesi, çelik gövdesi ile mutfaklarda gerçek şıklığın, sadeliğin ve fonksiyonelliğin simgesi. “if Award” dizayn ödülüne layık görüldü...
 
   
 
 
     
Davlumbaz hiç bu kadar estetik olmadı

Geleceğin davlumbaz klasiği... Şık cam şemsiyesi, çelik gövdesi ile mutfaklarda gerçek şıklığın, sadeliğin ve fonksiyonelliğin simgesi. “if Award” dizayn ödülüne layık görülen Miele’nin yeni model duvar tipi 60 ve 90 cm’lik davlumbazları 690 m3 /s yüksek çekim gücüne sahip ve çok sessiz.


Kademeli ayarlanabilir halojen aydınlatma ve Miele davlumbazlarda standart olan çelik yağ filtresi sayesinde gece yarısı bile rahatlıkla mutfak keyfinizi sürdürebilirsiniz. Yan kenarlarda bulunan çelik bağlantı elemanları ince ve zarif görünümlerine rağmen 1 kg’a kadar ağırlıkta malzemelerinizi asarak mutfağınızda profesyonel bir görünüm yakalamanızı sağlar.

“İyi ile yetinmek yerine mükemmeli tercih edenlerin markası, 104 yıllık Alman markası Miele, solo ve ankastre ev aletleri, mutfak mobilyaları ve endüstriyel cihazlardan oluşan geniş ürün yelpazesi ile hizmet veriyor.”

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>