>

DEKORASYON

Q too yeni tasarımlarıyla cezbediyor!

Q Too, tasarımlarında camın şeffaflığı, çeliğin gücü ve ahşabın yumuşaklığının yanı sıra lakenin parlaklığı ve derininin asaletini kullanarak tasarıma önem verenleri cezbediyor.
 
   
 
 
     
Q Too tarafından Unit koleksiyonu adı altında üretilen, paslanmaz çelik iskeletli “Qbic Sofa” artık siyah deri seçeneğiyle de evlerdeki yerini almaya hazırlanıyor. Üretiminde yüksek kaliteli derilerin kullanıldığı kanepe her zamanki Q Too çizgilerini taşıyarak, yalınlık zarafet ve fonksiyonelliği bir arada sunuyor.


Q Too’nun Danimarkalı tasarımcısı Hans THYGE'nin tasarladığı O-Zone ve Mojo Platform orta sehpalar da yeni üretilen diğer ürünler arasında yer alıyor.


Danimarka'da büyük beğeni kazanan orta sehpalar, yüksek kaliteli lake boyalı, siyah, beyaz, kırmızı ve turuncu renkler olmak üzere dört farklı seçenekle sunuluyor.


O-Zone sehpaların formları ve farklı renk alternatifleri, birden fazla sehpanın bir arada kullanılabilmesine imkân sağlıyor.


Güneş gözlüğünden esinlenerek tasarlanan Mojo Platfrom sehpalar ise evinde canlılık ve farklılık görmek isteyenlerin beğenisine sunuluyor.


06 – 09 Mart 2008 tarihlerinde CNR’daki İdeco (İstanbul Dekorasyon ve Tasarım) Fuarında ziyaretçileriyle buluşan Q Too, farklı ve yeni tasarımların adresi olmaya devam ediyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>