>

KÜLTÜR-SANAT

13.Fanta Gençlik Festivali Başlıyor!

Athena ve Hadise ile, 16 Ağustos’ta İstanbul’da Başlıyor!
 
   
 
 
     

Geçtiğimiz yıl 16 ilde 1 milyonu aşkın izleyici ile buluşan, Türkiye’nin en büyük mobil müzik festivali olan Fanta Gençlik Festivali, bu yıl rotasındaki il sayısını 18’e yükselterek yola çıkıyor. Şu ana dek yapılmış en uzun turne niteliği taşıyacak olan Fanta Gençlik Festivali, 13. yılında müzik ve eğlenceyi Türkiye’nin dört bir yanına Athena ve Hadise ile taşıyacak.

Bu yıl birçok ilke ve sürprize imza atacak olan, milyonu aşkın müzik severin katılımıyla gerçekleşecek Fanta Gençlik Festivali, geçtiğimiz yıl hayata geçen dev oyun ve eğlence alanlarına bu yaz yepyeni oyunları da katarak, 16:00’dan itibaren kapılarını açıyor ve katılımcılarına eşsiz bir festival deneyimi vaad ediyor. İlk konser, 16 Ağustos’ta İstanbul Yenikapı Miting Alanı’nda gerçekleşecek!

12 yıl içinde toplam 89.500 km yol yaparak, sanatçıları 6 milyon izleyiciyle buluşturan, Türkiye’nin en büyük mobil müzik festivali Fanta Gençlik Festivali bu yıl, şu ana dek kurulmuş en büyük sahnesi ile, 16 Ağustos – 27 Eylül tarihleri arasında tam 18 ilde gerçekleşecek.

16 Ağustos’ta İstanbul konseriyle başlayacak olan Fanta Gençlik 27 Eylül’de Eskişehir konseriyle son bulacak. Akdeniz’den Doğu Anadolu’ya, Ege’den Güney Doğu Anadolu Bölgesi’ne dek Türkiye’nin dört bir yanındaki 18 şehirde Athena ve Hadise ile yaşanacak müzik ziyafeti, festival alanının gün boyu yarattığı renklerle bu yıl bambaşka bir atmosfer yaratacak!

Türkiye’de 13 yıldır aralıksız süre gelen tek mobil müzik festivali olma özelliğini taşıyan ve bu yıl 16 Ağustos’ta yola çıkacak olan 13. Fanta Gençlik Festivali kapsamında, Türkiye’nin önde gelen sanatçıları ve gruplarından Athena ve Hadise ile Türkiye’nin toplam 18 şehrinde hayranları ve müzik severlerle buluşacak. Ziyaret edeceği şehirlere, festival tarihinde ilk kez ziyaret edilecek üç şehri de katarak, Türkiye’nin dört bir yanına müzik ve eğlenceyi taşıyacak olan Fanta Gençlik Festivali’nin bu yılki sponsorları Ipana, Pantene ve Head&Shoulders olacak.

Athena ve Hadise’nin festival katılımcılarını şarkılarıyla müziğe doyuracağı konserler serisinde, festival alanı bu yıl yine, dev bir oyun ve eğlence alanı olacak! Birbirinden eğlenceli onlarca oyun ve muhteşem konserler ile, katılımcılar gün boyu oyuna, eğlenceye ve müziğe doyacak.

12 yılda, doğrudan 6 milyon katılımcıya ulaşarak Türkiye’nin en bilinen ve en uzun soluklu festivali olan ve 13. yılını Türkiye’nin yıldızlarıyla kutlayacak olan Fanta Gençlik Festivali’nin ziyaret edeceği tüm şehirleri ve konser tarihlerini, https://www.facebook.com/fantagenclikfestivali sayfasından takip edebilirsiniz.

HANGİ ŞEHİRLERDE?

ANTALYA - 16 Eylül Salı
ŞANLIURFA - 5 Eylül Cuma
KAYSERİ - 25 Ağustos Pazartesi
İZMİR - 19 Eylül Cuma
BURSA - 22 Eylül Pazartesi
VAN - 1 Eylül Pazartesi
MALATYA - 27 Ağustos Çarşamba
ESKİŞEHİR - 27 Eylül Cumartesi
ADANA - 11 Eylül Perşembe
MERSİN - 13 Eylül Cumartesi
SAMSUN - 23 Ağustos Cumartesi
ELAZIĞ - 29 Ağustos Cuma
İSTANBUL - 16 Ağustos Cumartesi
İZMİT - 24 Eylül Çarşamba
GAZİANTEP - 7 Eylül Pazar
DİYARBAKIR - 3 Eylül Çarşamba
ANKARA - 20 Ağustos Çarşamba
İSKENDERUN - 9 Eylül Salı


FESTİVALİ NASIL İZLEYEBİLİRSİNİZ?

FANTA Gençlik Festivali'ne katılmak için FANTA ürünlerinin üzerindeki renkli açma halkalarından veya kapaklardan toplam 10 puan toplayarak festival süresince anlaşmalı davetiye dağıtım noktalarından veya festival günü, festivalin yapılacağı mekânın kapısından davetiyenizi alabilirsiniz. Festivale dair anlık paylaşımlar, görseller ve tüm bilgiler için: www.fanta.com.tr // https://www.facebook.com/fantagenclikfestivali


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>