>

DİĞER HABERLER

Annenize hiç solmayacak bahar çiçekleri: İznik Çinileri

İznik Vakfı?nın kuruluşlarından İznik Çini ve Seramik İşletmesi, anneler günü için tasarlanan ürünleriyle baharın tüm sevincini evlerinize taşıyor.
 
   
 
 
     
Kahve fincanı, mücevher kutusu, şekerlik, kase, tütsülük, şamdan gibi günlük yaşamda kullandığımız objeleri geleneksel İznik desenleriyle bezeyen İznik Çini ve Seramik İşletmesi, annelerinize unutulmaz anneler günü armağanları sunuyor.

Tamamen el işçiliği kullanılarak sır altı tekniği ile üretilen İznik Çinileri % 85 oranında kuvartz mineralinden oluşuyor.

İznik Çinileri'nde kullanılan tüm renkler, turkuaz, mercan kırmızısı, kobalt mavi, mangan moru, lapis lazuli gibi doğanın renkleri.

Kolleksiyonunda ev ve ofis dekorasyonunda kullanılacak objelerin yanısıra bileklik, kolye, yüzük, broş gibi kişiye özel ürünlere de yer veren İznik Çini ve Seramik İşletmesi, geleneksel değerlerimizi çağdaş bir yorumla annelerimize sunuyor.

Gümüş ve camın, İznik Çinisi ile birarada kullanıldığı özgün tasarımlara İznik Vakfı'nın Kuruçeşme'deki butiğinden ulaşabilirsiniz.


www.iznik.comFavorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>