>

DİĞER HABERLER

“Bir DeSen Tasarla” Genç tasarımcıların beklediği yarışma

Zorlu Holding Tekstil Grubu’nun dev markası TAǒın dört yıldır düzenlediği Nevresim Deseni Tasarım Yarışması “Bir DeSen Tasarla” heyecanı yeniden başlıyor.
 
   
 
 
     
Genç tasarımcıların beklediği yarışma

Zorlu Holding Tekstil Grubu’nun dev markası TAǒın dört yıldır düzenlediği Nevresim Deseni Tasarım Yarışması “Bir DeSen Tasarla” heyecanı yeniden başlıyor. Ev tekstilinde moda yaratabilecek tasarımların ortaya çıkmasını sağlamak amacıyla düzenlenen “Bir DeSen Tasarla” yarışmasına, üniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültelerinin Tekstil Tasarım Bölümlerinde okuyan öğrenciler katılabiliyor.

Zorlu Tekstil Grubu’nun dev markası TAÇ, düzenlediği “4. TAÇ Nevresim Deseni Yarışması “Bir DeSen Tasarla” ile gençlere yeteneklerini sergileme fırsatı sunmayı, onların özgür düşünce ve sanatsal yaratıcılığını geliştirmeyi, ev tekstili sektöründe de tasarımcılığın güçlenmesine destek olmayı hedefliyor.

Tekstil Tasarımcıları Derneği ve Ev Tekstili Sanayicileri İşadamları Derneği’nin (EVSİAD) destek verdiği yarışmada ilk üç dereceye giren proje sahipleri, verilecek maddi ödülün yanı sıra Zorlu Holding Tekstil Grubu’nun davetlisi olarak 2007 Ocak ayında düzenlenecek olan dünyanın en büyük ev tekstili fuarı Heimtextile Frankfurt Fuarı’nı ziyaret etme imkanına sahip olacak. Yarışmaya katılan projeler arasından seçilecek 5 proje sahibine Mehmet Zorlu Vakfı Özel Bursu verilecek. Yarışmada Tekstil Tasarımcıları Derneği ve Ev Tekstili Sanayicileri İşadamları Derneği (EVSİAD) özel ödül verecekler.

“Bir DeSen Tasarla” yarışmasına katılacak projelerin 7 Nisan 2006 tarihine kadar teslim edilmesi gerekiyor.

TAÇ, yarışmada birinci olarak dereceye giren deseni ödül töreninde dağıtılmak üzere özel olarak üretiyor. Ayrıca yarışmada dereceye giren öğrenciler, özgün ve yaratıcı tasarımlar üreten Zorlu Holding Tekstil Grubu Tasarım Ekibi’nin bir üyesi olmak için de önemli bir fırsatı yakalamış oluyor.

Yarışmayla ilgili ayrıntılı bilgiye www.tac.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>