>

DİĞER HABERLER

Büyük Şeyler Yapın Kızlar!! Büyük ve Erkekli!!

“Kremler,spreyler, hassasiyet, kadınsal kaçışlar ve bir armudun cevabı…” Emrah Şıhmanoğlu’nun yeni yazısı...
 
   
 
 
     
Büyük Şeyler Yapın Kızlar!! Büyük ve Erkekli!!

Bugünkü yazımızın konusu..

Önce armuttan söz etmek istiyorum. Malum site sakinlerinden bir yazarcık (Civciv Calimero) biz erkekleri armuda benzetmiş. Biz de armut ile ilgili kendisini birazcık bilgilendirerek sözlerimize başlayalım..

Latince adı Pirus communis olan armut ağacı gülgillerdendir. Anayurdu Anadolu olan armut ağacının 20 türü ve bilinen 2000 çeşidi vardır. 7-8 metreye kadar büyüyebilen armut ağacının paçasız, yalın biçimli yeşil yapraklarının kenarları çok ince dişlidir.

Armuttun başlıca faydaları ise yüksek tansiyonu düşürür. Kanı temizler bütün salgı bezlerinin normal çalışmasını sağlar. Kansızlığı giderir, kabızlığı önler. Sinirleri yatıştırır. Zihni yorgunluğu giderir. Susuzluğu keser. Hamilelerin kusmalarını azaltır. Mafsal kireçlenmesi, nikris ve romatizmada faydalıdır. Midesi zayıf olanların kompostosunu içmeleri tavsiye edilir. Yemeklerden önce yenecek olursa daha faydalı olur.

Kızlar malumunuz armut aslında lezzetli bir meyvedir. Ben burada “Calimero yazarcığın” (bu benim ona az önce taktığım isim ki eminim kendisi bunu çok sevecek) yaptığı gibi siz değerli bayanları herhangi bir meyveye yada sebzeye benzetmek gereği duymuyorum. Çünkü her birinizin eşi benzeri olmayan zümrütlere, parlak yıldızlara benzediğinizi ve cennet bahçesi gibi koktuğunuzu biliyorum.

“Calimero yazarcık”, “erkeksiz, bir başınıza, mutlu anlar yaşamanın, yarım saatte olsa zevk almanın” bazı püf noktalarını size zaten yazısında anlatmış.

Onun söylemi ile şaka bir yana diyerek konuyu toparlayayım. Ben de bu olaya erkeksi bir pencereden bakmak isterim;

1) Evde kız partisi verip salya sümük acıklı filmler izleyip duygu selinde yok olacağınıza kapınızı çalan erkeğin mum ışığında şarap içme teklifini kabul edin. Sizi seven çılgın aşık sokakta üşürken sıcak evinizde mantığınızla sevişmeyin. Elbet de kırmızı şarap eşliğinde ve mum dekoruyla bir erkekle film de izlenebilir. Zira siz uyuyana kadar sizinle arka arkaya filmler izleyecek ve siz bitap düşüp uyuya kaldığınızda üstünüze bir battaniye örtecek, başınızın altına da bir yastık koyacak erkekler hala mevcuttur.

2) Soyunmayın!! Lütfen çabuk olmasın! Biraz uğraştırın bizi, zorlayın!! (Calimero yazarcığa atıfen)

3) Kız partisi: Bir evde 3-4 kız bir araya geldi mi alfabedeki bütün harf kombinasyonları ile cümleler kurulur. Zarf, tümleç, bağlaç, özne, yüklem ve her türlü dilbilgisi kuralı yerle bir olur. Gecenin bir yarısı ne içkiden, ne yemekten, ne de filmden… Konuşmaktan çeneler o kadar yorulur ki kızlar uykuya dalar. Uzun lafın kısası. Az konuşun.
4) Küvette köpük partisi yapmayın! Unutmayın ki siz küvette kokulu köpükle nispeten erotik bir müzik eşliğinde bacaklarınızla Banu Aklan ya da Serpil Çakmaklı hareketleri yaparken içeri asla Keanu Reaves ya da Brad Pitt girmeyecek! Unutmayın!! Duştan çıktığınızda mecburen arayacağınız yine sevgiliniz olacak.

5) Manikür, pedikür, sprey, krem ve yağlama aktiviteleri: Şu bir gerçek ki nasıl önce tuttuğu takımın futbol maçını pür dikkat seyreden, ardından o maçla ilgili tüm yorum ve tartışmaları dinleyen bir erkeği bir kadın asla anlayamaz ise erkekler de haftada en az 3 saat süren bu anlamsız kadınsal bakımları anlayamazlar!! Buna itirazım yok.

Not: Masör erkek ise itirazım var!

Son olarak;
Bakın kızlar yaş da geldi geçiyor. Bu zamana kadar karşınıza çıkan erkeklerin hiç birini beğenmediniz? Hep daha iyisi bir gün karşıma çıkar diye beklediniz. Hep bir sonrakine ve bir sonrakine ertelediniz? Kaçışları dinlenme ve durulma olarak tanımladınız.
Zamanında karşınıza çıkan ama burun kıvırdığınız erkekler takmışlar kızları kollarına geziyorlar. Öyle değil mi? Aklınızı kullanın. Kadınsal hüzünler ve içe kapanmalarla yalnızlığa mahkum olmayın. Şayet hayatınızda biri varsa erkeğinizin arkasında durun, bütün dünyaya onu sevdiğinizi haykırın!!

Unutmayın ki Calimero’nun itina ile saydığı bütün bakımlar, kaçışlar, geri çekilme nöbetleri ARMUTLAR için. Armutları sevin.

Sevgiler

Emrah Şıhmanoğlu
emrahfornetmeeting@hotmail.com

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>