>

DİĞER HABERLER

Ece Sükan Haz Tutkunlarıyla Magnum Store İstanbul’da Buluştu

Magnum, haz peşindekilere sürprizler yapmaya devam ediyor.
 
   
 
 
     

Ünlü model ve moda tasarımcısı Ece Sükan, açıldığı günden beri yoğun ilgi gören ve haz tutkunlarının vazgeçilmezleri arasına giren Magnum Store İstanbul’da sevenleri ile buluştu. 28 Eylül’de gerçekleşen buluşma renkli görüntülere sahne oldu. Ziyaretçilerin, hem kendi tasarladığı hem de Ece Sükan imzası taşıyan Magnum'lar, ünlü moda tasarımcısı tarafından hazırlandı.

Premium lezzetleri ve benzersiz deneyimleri ile haz peşindekilerin vazgeçilmezi olan Magnum, Magnum Store İstanbul’da, ziyaretçilerine özel sürprizler yapmaya devam ediyor. Dondurma severlerin yoğun ilgi gösterdiği Magnum Store İstanbul’da bu hafta özel bir buluşma daha gerçekleşti. Magnum hazzını en zengin şekilde yaşatan Magnum Store İstanbul’da ünlü model ve moda tasarımcısı Ece Sükan hayranları ile bir araya geldi. Ziyaretçilerin Magnum'larını hazırlamak için Magnum barının arkasına geçen Ece Sükan’nın kendi imzasını taşıyan Magnum’u da büyük beğeni gördü.

28 Eylül Pazartesi günü 16.00 ile 17.00 saatleri arasında Magnum Store İstanbul’da Ece Sükan’ı Magnum barın arkasında görenler ünlü model ve moda tasarımcısıyla tanışma fırsatına sahip oldu. Renkli görüntülere sahne olan buluşmada hayranları, #benimMagnumum hashtagini kullanarak Ece Sükan’nın kendileri için hazırladığı Magnum'larla birlikte fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.

Ece Sükan, Magnum Store İstanbul’un 22 Mayıs tarihinde Bağdat Caddesi’ndeki açılışına da konuk olmuş ve kendi imzasını taşıyan Magnum tasarımını konuklara tanıtmıştı.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>