>

DİĞER HABERLER

Fisio 822 ile Hayatınızı Renklendirin!

Philips geçtiğimiz nisan ayında piyasaya çıkardığı ve çok kısa zamanda büyük ilgi gören fisio serisine yeni bir ürün ekliyor.
 
   
 
 
     
Philips’in temmuz ayında piyasaya sunduğu fisio 822 tarzınızın yeni sözcüsü olacak. 4096 renk ekranı ve fotocall özelliği sayesinde hayatınızı renklendirecek. Birbirinden eğlenceli renkli oyunlarıyla da yaşadığınız her anın tadına varacaksınız.

4096 renk, geniş ekran
fisio 822’nin 112*112 pixel, 4096 renk ekranını isterseniz 822’nin özel CD’sinde bulunan 150 resimlik arşiv, isterseniz de bilgisayarınızdan yüklediğiniz resimlerle süsleyebilirsiniz. Daha fazlası içinse dijital kameranızla çektiğiniz resimleri bilgisayarınız üzerinden fisio 822’nize aktarmanız yeterli olacak.

FotoCall
fisio 822’de bulunan FotoCall özelliği sayesinde sizi arayan kişiyi anında görürebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tekşey bilgisayarınızda veya fotograf makinenizde bulunan resimleri telefonunuza yükleyip adres defterinize eklemek ve telefon numaraları ile eşleştirmek. Ayrıca telefonunuza yükleyeceğiniz özel melodiler sayesinde de sizi kimin aradığını ekrana bakmadan bile farkedeceksiniz. Artık her arandığınızda kimin aradığını hem görecek hem de duyacaksınız.

Özel tasarım
fisio 822 hem klasik hem de modern tasarım disiplinlerinin özelliklerini taşıyor. Saten kaplama gövdesi ile klasik izler taşıyan fisio 822 metalik tuş takımı ile ise modern bir görünüm alıyor. Sonuç klasik ve modernin birleştiği özel bir tasarım.

Akıllı telefon
Fisio 822’nize sadece bir isim veya bir kelime ile kimi aramak istediğinizi söyleyin; o adres defterinden istediğiniz numarayı bulup arar veya sizin tek bir sesli komutunuzla istediğiniz fonksiyonu aktif hale getirir. Herhangi bir fonksiyonu harekete geçirmek için o fonksiyon seçin ve sesinizi kaydedin. Artık 822’niz sesinizi tanıyacak ve isteklerinize kolayca cevap verecek. Ayrıca fisio 822 ile önemli bir görüşme anında ise konuşmanızı kaydedebilecek ve dilerseniz daha sonra dinleyebileceksiniz.

fisio 822 fikirleriniz ve duygularınızı yansıtacak, canlılığı ile sizi şaşırtacak.


Philips Danışma Hattı : 0 800 261 33 02
www.philips.com.tr

Philips Cep Telefonları Türkiye Yetkili Distribütörü:
Başarı Ticaret ve İletişim Hizmetleri A.Ş.
www.basari.com.tr
Tel: 02165783700

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>