>

DİĞER HABERLER

Geleceğin yönetimi zirvesi

Türkiye’nin önde gelen ünlü iş adamları, akademisyenler ve yöneticiler “Geleceğin Yönetimi Zirvesi” ’nde buluşuyor.
 
   
 
 
     
EDUPLUS Eğitim Danışmanlık ve Çağdaş Eğitim Vakfı ( ÇEV ) işbirliği ile Superonline’ nın ana sponsorluğunda düzenlenecek olan “GELECEĞİN YÖNETİMİ ZİRVESİ”, ünlü iş adamları, akademisyenler ve yöneticilerin katılımı ile 13 Mayıs 2004 tarihinde İstanbul Hilton Oteli / Hilton Convention Center’ da gerçekleşecek.

EDUPLUS Eğitim Danışmanlık tarafından düzenlenen Zirvede, yönetim danışmanları, akademisyenler ve Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin yöneticileri “21. Yüzyılda Yeni Pazarlama ve Satış Anlayışları” na ilişkin görüş ve öngörülerini katılımcılar ile paylaşacaklar.

Zirveye;
- Bülent Şenver // Baty Consulting Kurucu Ortağı – Boğaziçi Üniversitesi Öğretim Görevlisi
- Şahin Tulga // HP Türkiye Genel Müdürü
- Ali Saydam // Bersay İletişim Danışmanlığı Yönetim Kurulu Başk.
- Fügen Toksü // Halkla İlişkiler Derneği Başkanı – Toksü ve Chase Halkla İlişkiler
- Ebru Aygün Kohen // Superonline Genel Md. Yrd.
- Ümit Karaarslan // Honda Türkiye Genel Md. Yrd.
- Doç. Dr. İbrahim Kırçova // YTÜ İİBF Dekan Yrd.
- Bedri Baykam // Ressam – Yazar
- Ebru Mansfield // Avrupa Birliği İş Geliştirme Merkezi Danışmanı konuşmacı olarak katılacak isimler arasında yer alacak.

Konuşmacılar; Yaşayan Marka Yaratmak, Farklılaşma Yöntemleri, İletişimde Algılama Yöntemleri, Geleceğin Liderleri için Halkla İlişkiler, İnternet ve Pazarlama, Müşteri Odaklı Satış Yönetimi ve Yeni Yaklaşımlar, Müşteri Memnuniyeti ve CRM, Yaratıcılık, Pazarlama Araştırmalarında Yeni Yaklaşımlar gibi konu başlıkları iş dünyasının başarılı isimleri tarafından ele alınacaktır. Böylece bildiğimiz satış ve pazarlama yöntemlerinin sonunun gelip, gelmediği tartışması netlik kazanacak. Geleneksel yöntemlerin terk edildiği sıra dışı ve kışkırtıcı satış – pazarlama stratejileri ülkemizin ünlü isimleri tarafından katılımcılara aktarılacak.

EDUPLUS Eğitim Danışmanlık’ ın düzenlediği zirvenin sonunda düzenlenecek ödül töreninde ise, ÇEV tarafından ülkemizin önde gelen sanatçılarından Türkan Şoray, Okan Bayülgen, Müjdat Gezen, Bedri Baykam ve daha birçok değerli sanatçımıza ve yine ülkemizin önde gelen firmalarına sosyal sorumluluk plaketi verilecek.

EDUPLUS Eğitim Danışmanlık tarafından düzenlenecek, “GELECEĞİN YÖNETİMİ ZİRVESİ” biletleri, tüm Biletix satış noktaları (www.biletix.com.tr) ve Biletix çağrı merkezinden (0216 556 98 00) temin edilebiliyor.

Detaylı bilgi için:
www.eduplus.com.tr
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>