>

DİĞER HABERLER

Kadınların Tercihi Pınar Madran'ın Yeni Reklam Filmi Gösterimde!

Tüketici tercihleri doğrultusunda etiketi yenilenen ve raflardaki görünürlüğü artırılan Pınar Madran’ın yeni ambalajına yakışan reklam filmi gösterime girdi. Tıklayın!
 
   
 
 
     
Pınar Madran’ın Yenilenen Ambalajına Yeni reklam filmi

Türkiye’de ambalajlanmış doğal kaynak suyununun öncüsü Pınar markasının yeni televizyon reklam filmi gösterime girdi.

Özellikle anne adayların ilgisini çeken ve bebeklerin tad duyularının yetişkinlere göre çok daha gelişmiş olduğunun anlatıldığı reklam filminde, Pınar Madran suyunun lezzeti, anne karnındaki bebek tarafından farkediliyor. Filmde bebeğin, annenin içtiği suya tepkisi, gerçek ultrason görüntüleri kullanılarak gösteriliyor. Bugünlerde doğum yapması beklenen 8 aylık hamile bir bayanın da rol aldığı reklam filminde, bir bebeğin gerçek ultrason görüntüleri de ilk kez kullanılmış oluyor.

Bebekler anne karnında tat alabiliyor

Tüketici tercihleri doğrultusunda 2003 yılı başında etiket değişikliği yapılarak raflardaki görünürlüğü artırılan Pınar Madran’ın yeni reklam filmi, Serdar Erener yönetimindeki Young & Rubicam Reklamevi tarafından yaratıldı. Filmin yönetmenliğini ise Sinan Çetin yaptı.

Reklam filminde, bebeklerin sanılanın aksine anne karnında 12. haftadan itibaren tat alma duyularının geliştiği ve beğendikleri tatları alma durumunda yutma hareketlerinin arttığı, beğenmedikleri tatlarda ise tekme, hıçkırık gibi tepkiler gösterdikleri gerçeğinden yola çıkıldı. Reklam filmindeki bir diğer hatırlatma ise, hamilelik döneminde anne adaylarının günde en az 1.5 litre su tüketmelerinin, doğacak bebeklerinin sağlığı için son derece önemli olduğu.

Pınar Madran, 1.65’lik sertlik derecesiyle dünyanın en yumuşak ve kolay içimli suları arasında yer alıyor. Bu özelliği ile sadece Türkiye’de değil yurtdışında da tercih edilen bir marka olan Pınar Madran, Türkiye’den yapılan su ihracatının yüzde 50’sinden fazlasını gerçekleştiriyor.

Pınar Su, sektördeki atılımlarını yeni satın aldığı kaynak suları ile sürdürüyor. Ambalajlanmış yeni Pınar doğal kaynak suları, çok yakında tüketicilerinin beğenisine sunulacak.

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>