>

DİĞER HABERLER

Medya Takip Merkezi’nden iletişim sektörüne büyük kolaylık…

Medya Bilgi Rehberi’nin genişletilmiş versiyonu V.2’yi, piyasaya sürdü.
 
   
 
 
     

Medya Takip Merkezi (MTM), iletişim sektörü çalışanlarının medyaya hâkimiyetini artırmak ve iş süreçlerinde zaman kazandırmak amacıyla hayata geçirdiği Medya Bilgi Rehberi’nin genişletilmiş versiyonu V.2’yi, piyasaya sürdü. Merakla beklenen rehberin yeni versiyonu, TV program örneklerinden medya mensuplarının iletişim adresine, yayın formatlarından basın bültenlerinin e-posta ile kontrollü gönderimine kadar pek çok kullanışlı bölümü bir arada sunuyor.

Medyaya dair tüm bilgilere zahmetsizce ulaşabilme olanağı sunan Medya Bilgi Rehberi’nin genişletilmiş yeni versiyonu, MTM tarafından hizmete sunuldu. Rehberin, tüm yayınlar ile medya mensuplarına dair bilgilerin ve iletişim adreslerinin yer aldığı V.2 versiyonu, kullanıcısına zaman kazandıracak ve medyaya hâkimiyetini artıracak pek çok yeniliği barındırıyor.

Medya Bilgi Rehberi’nin en önemli özelliği ise, medya dünyasının an be an takip edilerek, her türlü değişikliğin anında sisteme aktarılması.
 

 

Medya Takip Merkezi Kurumsal İletişim Müdürü Silva Demirci, Medya Bilgi Rehberi’ne olan ilginin her geçen gün arttığını belirterek, “Basın listelerinin güncellenmesi konusunda halkla ilişkiler sektörüne destek verme hedefiyle yola çıkan Medya Bilgi Rehberi, zaman içinde kullanıcılardan gelen talep ve olumlu geri dönüşlerle daha da kapsamlı bir rehbere dönüştü. Yeni versiyonda, iletişimcilerin medyaya dair ihtiyaç duyabileceği her türlü bilgiye yer verdik” dedi.

TV PROGRAMLARINI İZLEME İMKANI

Geliştirilmiş yeni versiyonda, TV programlarıyla ilgili fikir sahibi olmak için program örnekleri izlenebiliyor, basın bülteni gönderilen listeler, program üzerine kaydedilebiliyor ve bu kısma not alınabiliyor; aynı zamanda bu alan, geniş çevrelerce kullanılan bir program olan excel’e de aktarılabiliyor.

Medya Bilgi Rehberi’nde, gazete, dergi, TV kanalı, radyo, haber ajansı, internet sitesi ve yayın gruplarına ilişkin tanıtımlar ve çeşitli analizler yer alıyor. Yayınların en güncel künyeleri, dergilerin son sayıları ve köşe yazarlarının güncel yazılarının da sunulduğu program, iletişimcilerin ihtiyaç duyduğu her türlü bilgiyi elinin altına taşıyor.

Kullanıcıya göre özelleştirilebilen e-mail şablonları, isme özel toplu mail gönderim imkânı ve detaylı iletim raporları, Medya Bilgi Rehberi’nin kullanıcılarına sunduğu yenilikler arasında yer alıyor.

Detaylı bilgi için:
Nesil Hande YEL
MTM Medya Takip Merkezi
Kurumsal İletişim Birim Şefi
h.yel@medyatakip.com
www.medyatakip.com

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>