>

DİĞER HABERLER

Meme kanseri konulu “Avon’la Sağlığa Yolculuk” söyleşileri İzmir'de devam ediyor...

Meme kanseri konusunda bilgilenmek isteyen herkese açık olan “Avon’la Sağlığa Yolculuk Söyleşileri” ...
 
   
 
 
     
“Avon’la Sağlığa Yolculuk” söyleşileri devam ediyor...

İzmir söyleşisi 7 Aralık Çarşamba günü saat 16:00’da

Türk kadınlarını meme kanseri konusunda bilinçlendirmek amacı ile hayata geçirilen en önemli sosyal sorumluluk çalışmalarından biri olan “Avon’la Sağlığa Yolculuk” Projesi kapsamındaki ikinci halka açık söyleşi 7 Aralık Çarşamba günü günü saat 16.00’da İzmir’de Çiğli Kipa Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşecek.

İlki Temmuz ayında İstanbul’da düzenlenen ve ikincisi gerçekleştirilecek olan “Meme Kanserinde Erken Teşhisin Önemi” konulu söyleşide İzmir Şifa Hastaneler Grubu’ndan Genel Cerrahi Uzmanı Opr. Dr. Seyhan Yalaz, Televizyon Programcısı ve Sunucu Ayşenur Yazıcı ile Vatan Gazetesi Yazarı Elif Ergu, konuyla ilgili görüş ve önerilerini aktaracaklar.

Meme Kanseri konusunda kadınlarımızı bilinçlendirmeyi, teşhis ve tedavi aşamalarında destek olmayı hedefleyen “Avon’la Sağlığa Yolculuk Projesi” kapsamında Ekim ayı Sonuna kadar İstanbul, İzmir ve Erzurum’da yaklaşık 600 kadına ücretsiz mamografi çekimi yapılmıştır. Önümüzdeki aylarda bu sayının 2000 kadına çıkarılması hedeflenmektedir.

Meme kanseri konusunda bilgilenmek isteyen herkese açık olan “Avon’la Sağlığa Yolculuk Söyleşileri” İzmir’in ardından Ankara’da devam edecek.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>