>

MODA - STİL

Gömlek değiştirmenin tam zamanı...

Abbate kullanılabilir durumdaki gömleğini getiren müşterilerine yeni gömlek alışverişlerinde iki kat indirim uyguluyor.
 
   
 
 
     
Abbate gömlek yeniliyor!

Abbate gömleklerinizi gardırobunuzdan çıkarmanın zamanı geldi. Kullanılabilir durumdaki Abbate gömleğini getiren müşterilerine yeni gömlek alışverişlerinde iki kat indirim uygulayan Abbate bu kampanya ile toplanacak gömlekleri yardım kurumları ile beraber değerlendirecek.

Türkiye’de gömlek modasının yaratıcısı Abbate, başlattığı kampanya ile müşterilerine hem gömleklerini yenileme, hem de yardım kuruluşlarına destek verme fırsatı sunuyor.Abbate kampanya süresince toplayacağı kullanılabilir durumdaki gömlekleri sivil toplum kuruluşları aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştıracak.

Yaz sezonunda başlattığı kampanya ile müşterilerine peşin alışverişlerde yüzde 25, kredi kartı ile yaptıkları alışverişlerinde ise yüzde 20 indirim uygulayan Abbate, eski Abbate gömleğini getiren müşterilerinin indirimlerini ikiye katlıyor.

Kullanılabilir durumdaki gömleğini getiren müşteriler, yeni Abbate gömleklerini kredi kartı ile yaptıkları alışverişlerde yüzde 40, peşin alışverişlerinde ise yüzde 50 indirimli olarak alacaklar.

Abbate sunduğu yeniliklerle, kullandığı teknolojilerle hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>