>

DİĞER HABERLER

Mutluluğu yakalamanın sırrı yok oluyor...

Birçok kadın ve erkeğin bir ilişkiye başlarken veya bir bir ilişki yaşarken başarılı olamamasının nedeni risk almaktan kaçınmasıdır.
 
   
 
 
     
Her şeyde olduğu gibi risk almanın da bazı sınırları vardır. Bu sınırlar içinde aldığınız risk size kaybettireceklerinden daha çok kazanç sağlayacaktır. İstediklerinizi elde edebilmeniz için bugün bir şeyler yapmalı, hayatınızda bir şeyleri değiştirmelisiniz.

HEMEN HAREKETE GEÇİN

Eğer hayatınızdan memnunsanız tabii ki bir şey yapmanıza gerek yok fakat elde etmek istediğiniz şeyler varsa hemen harekete geçin ve riskler almaya başlayın. Biriyle tanışmak istiyorsunuz fakat reddedilmekten korkuyorsunuz. Öncelikle size korkmakla hiçbir yere varamayacağınızı söylemek istiyoruz. Onunla iletişim kurmak için bir an önce harekete geçmeli ve sonuç ne olursa olsun bir şeyler için çaba göstermelisiniz. Bir kere risk almaya başladınız mı bu bir süre sonra bir alışkanlığa dönüşecek ve hayatınızı değiştirmek için büyük adımlar atmaya başlayacaksınız. 'Risk almayarak gerçekten neyi riske atmış oluyorsunuz?' sorusunu kendimize sormakta fayda var. Suya sabuna dokunmadan evinizde oturarak başkalarının riskler alarak elde ettikleri başarıları seyredebilirsiniz. Fakat sizin elde etmek istedikleriniz ne olacak?

GüneşFavorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>