>

MODA - STİL

Üniversiteliye indirim!

Öğrencilerin gönderilerini en ekonomik yoldan iletmelerini sağlamak için düzenlenen kampanya devam ediyor.
 
   
 
 
     
Aras Cargo üniversiteliyi ‘önemsiyor’
Aras Cargo’dan üniversiteliye yüzde 30 indirim

Taşımacılık sektörünün lider kuruluşu Aras Cargo, üniversite öğrencileriyle aileleri arasındaki uzaklığı özel indirimli kargo kampanyası ile yakınlaştırıyor. Aras Cargo, 31 Aralık 2003 tarihine kadar Türkiye genelinde 75 üniversitede sürecek kampanya kapsamında öğrencilerin tüm gönderilerine yüzde 30 indirim uyguluyor.

Taşımacılık sektöründe pazar lideri olan, ülke yaygınlığı ve tüketici güveninde öne çıkan Aras Cargo, 75 üniversitede öğrencilere özel indirimli kargo hizmeti sunuyor.

01 Ekim - 31 Aralık 2003 tarihine kadar sürecek kampanya kapsamında üniversite öğrencileri yüzde 30 indirim imkanından yararlanabilecek.

Kampüsten Dünyanın Herhangi Bir Noktasına
“Sizleri Önemsiyoruz” sloganıyla Türkiye genelinde 1 milyon 800 bin öğrenciye özel kargo hizmeti sunan Aras Cargo, gönderileri üniversite bünyesinde yer alan özel birimden ya da üniversite içinde belirlenmiş bir noktadan topluyor. Öğrencilerin gönderilerini en ekonomik yoldan iletmelerini sağlamak için düzenlenen kampanya, üniversitelilerden yoğun ilgi görüyor. Kampanyanın bitiş tarihinden sonra Aras Cargo, üniversite bünyesinde şube gibi çalışabilecek ofislerde hizmetlerini sürekli hale getirecek.Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>