>

DİĞER HABERLER

PRİMA İçten Dışa Yenilendi !

Bir dizi yeniliğin ardından piyasaya sunulan Prima Tam Koruma’nın %30 daha güçlü ekstra koruma tabakası ve genişletilmiş bant sistemi ile bebekler şimdi daha kuru ve daha mutlu.
 
   
 
 
     
Tüketicisi için her zaman en yeni teknoloji ile en iyiyi üretmeyi amaçlayan Prima, içten dışa yenilenerek marketlerdeki yerini aldı. Üzerinde anne-bebek resimleri bulunan yeni paketinde satışa sunulan Prima Tam Koruma, bebeklerin cildinin çok daha kuru kalmasını sağlıyor. Kuruluk ve sızdırmazlığın yanı sıra yeni ürün ile bebekler daha rahat ediyor.

Prima %30 daha da güçlendi!

Yeni Prima Tam Koruma, %30 daha fazla güçlenen ekstra koruma tabakası ile idrarın çok hızlı emilmesini sağlıyor. Yenilenen koruma tabakası basınç altında bile ıslaklığın bebeğin cildine ulaşmasını engellemeye yardımcı oluyor.

Daha geniş bantlar, daha iyi kavrama
Prima Tam Koruma’nın, yeni “genişletilmiş bant sistemi” bebeklerin bedenini daha iyi sararak hareket rahatlığı veriyor ve sızdırmama özelliğini güçlendiriyor.

Eğlenceli resimler: Bebekler Prima ile öğreniyor
Yeni Prima’nın genişletilmiş ön yüzeyinde, kuşlardan ayıcıklara kadar şirin hayvan resimleri bulunuyor. Böylece anneler bebeklerinin altlarını değiştirirken, onlara dünyayı Prima’ya özel öğretici resimlerle anlatıyor.

Yeni Prima’da her şey “Tam”
Yeni Prima Tam Koruma, benzersiz özellikleri ile bebekleri keyifle sararken annelere de özel deneme fiyatıyla sunuluyor. Maxi, Maxi Plus ve Junior boylar için hazırlanan Jumbo paketler, anneler için daha ekonomik seçenekler oluşturuyor.

Prima, P&G tarafından Türkiye’de 1986 yılında “ilk tek kullanımlık çocuk bezi” olarak piyasaya sunuldu. İlk günden bu yana kendini yenileyen Prima, bebeklerin altlarının kuru kalmasını ve ciltlerinin sağlıklı olmasını sağlıyor. İçten dışa yenilenen ve marketlerde yerini alan Prima Tam Koruma’nın Mini, Midi, Maxi, Maxi Plus ve Junior boyları bulunuyor.

Ayrintili Görmek Için Resmin Üzerine Tiklayiniz...Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>