>

DİĞER HABERLER

Şarap Dünyasına Büyülü Yolculuk Başlıyor

Şarapseverleri, üzümden kadehe şarabın büyülü ve coşkulu yolculuğuna davet eden “Doluca Bağbozumu Gezileri” başlıyor.
 
   
 
 
     
“Doluca Bağbozumu Gezileri”

23 Ağustos’ta başlayacak ve 19 Ekim’e kadar her haftasonu düzenlenecek olan “Doluca Bağbozumu Gezileri”, Doluca’nın Mürefte’deki şarap yapım tesisine ve bağlarına yapılan tam günlük renkli bir yolculuğu kapsıyor.

24 kişilik özel tasarlanmış lüks ve konforlu bir otobüste, Swissotel İstanbul’un sağlayacağı catering hizmetiyle gerçekleşecek “Doluca Bağbozumu Gezileri” sırasında şarapseverler şarabın üzümden kadehe yolculuğunu doğal ortamında yaşarken, Doluca ve Sarafin ürün gamına ait farklı şarapları tadıp, bu şarapların özellikleri ve  yemek – şarap eşleştirmeleri konularında da detaylı bilgiye sahip olma fırsatını yakalayacaklar.

Bu keyifli ve lezzetli yolculuğun yaşandığı “Doluca Bağbozumu Gezileri”ne  katılmak isteyenler Ayça Pehlivanoğlu (0212 698 98 30 – aycap@doluca.com) ile iletişime geçebilirler.  Bir günlük “Doluca Bağbozumu Gezileri”nin ücreti 95.000.000 TL.


“Doluca Bağbozumu Gezileri” Programı

8:30
Swiss Otel İstanbul’un lobisinde buluşma

9:00 – 13:00
Mürefte’ye Yolculuk

13:00 – 14:30
Doluca Mürefte Üretim Tesisleri Gezisi

14:30 – 16:30
Şarap Tadımı
10 çeşit şarap tadımı
Peynir Tabağı İkramı

16:30 – 17:30           
Çınarlı Köyü, Riesling Bağı Gezisi

18:00 – 21:30           
İstanbul’a Geri Dönüş


“Doluca Bağbozumu Gezileri”ne Yeni Logo

Doluca’nın geleneksel hale gelen “Bağbozumu Gezileri”ndeki tüm görsel ve basılı materyallerde bu yıldan itibaren “Doluca Bağbozumu Gezileri”nin kendine özgü logosu kullanılacak. “Doluca Bağbozumu Gezileri” logosu, şarabı simgeleyen kadeh ile turları simgeleyen yol kavramlarını temsil ediyor ve şarapseverlerin üzümden kadehe şarabın büyülü dünyasına yaptıkları bir günlük serüveni anlatıyor.


Doluca'yı tanıyalım:

Doluca, 1926'dan itibaren üç kuşaktır devam eden şarapçılık deneyimi, "Türk şarapseverlerine hep daha kaliteli ürünler sunmak" misyonu, sürekli yenilikçi ve mükemmelliyetçi yapısı ile Türkiye'de kaliteli şarabın öncüsü olmuştur.

Doluca’nın 1993 yılında hizmete giren, 12 dönümlük arazi üzerinde 10 dönüm kapalı alan olarak kurulan Mürefte'deki üretim ünitesi 12 milyon litrelik kapasitesi, şarabı dinlendirmek için Fransa'dan ithal edilen meşe fıçıları paslanmaz çelik tankları, modern cihazları ve en son teknolojisi ile Avrupa'nın sayılı tesislerinden biri olmuştur. Doluca günümüzde kaliteli şarap üretimine yönelik yatırımlarını sürdürmektedir.

www.doluca.com

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>