>

DİĞER HABERLER

Sertab Erener Söyledi Emre Kula Atasay`ın Getirdiği Dünyanın En Değerli Gitarı İle Çaldı!

Atasay Mücevherat “Dünyanın en değerli gitarı”nı Türkiye’ye getirdi.
 
   
 
 
     

Mücevher sektöründe yaptığı “İlk”lerle adından söz ettiren Atasay Mücevherat’ın Türkiye’ye getirdiği, “Dünya’nın En Değerli Gitarı”yla Sertab Erener ve eşi Emre Kula ilk kez birlikte aynı sahneyi paylaştılar. Bu çok özel gecede, pırlantanın ışıltısı müziğin enerjisiyle buluştu.

Sertab Erener ve eşi Emre Kula, ilk kez birlikte sahneye çıktı. Ünlü çift, Atasay Mücevherat’ın Türkiye’ye getirdiği tamamı pırlanta kaplı Guiness Rekorlar Kitabı’na giren “Dünyanın En Değerli Gitarı” Coronet Gitar’la unutulmaz bir performans sergiledi.

15 Aralık Salı gecesi The Galliard Restaurant’ta gerçekleşen bu özel gece, aralarında Ayşe Tolga, Ayfer Toprak, Cengiz Karavan, Ceylan Çapa, Ceyhun Fersoy, Begüm Önen, Dila&Nida Bulut, Ece Vahapoğlu, Gizem Hatipoğlu, Gonca Vuslateri, Gül Dürüst, Ebru Sanver, Gülnur Güneş, Hüsamettin&Simla Beyazıt, Işıl Reçber, Kerem Göğüş, Wilma Elles, Melis Şenel, Benay Haklı, Murat&Özlem Güsar, Nedret&Yasemin Taciroğlu, Özge Gürel, Özlem Cankurtaran, Özlem Zehebi, Özlem Kaymaz, Özlem Süer, Saffet Emre Tonguç, Selim Demir, Tuvana Büyükçınar, Sema Sipahioğlu, Sıla Öztürk, Şenay Abacı, Şahika Ercüment, Ayşegül Dinçkök, Victor Monge Serranito ve Yelda İpekli gibi çok sayıda ismin katılımıyla gerçekleşti. Emre Kula, ışıltısı ve tasarımıyla göz kamaştıran 2 milyon dolar değerindeki pırlanta kaplı Coronet Gitar’ı çaldı, eşi Sertab Erener de eşsiz sesiyle kendisine eşlik etti.

Mücevher tasarımlarıyla yıl boyunca tüketicilerin yaşamlarındaki tüm özel günleri değerli kılan Atasay Mücevherat’ın Türkiye’ye getirdiği “Dünyanın En Değerli Gitarı” Coronet Gitar’ın üzerinde, 11 bin 441 adet pırlanta yer alıyor. 18 ayar beyaz altından üretilen Coronet Gitar, yaklaşık 1.6 kg ağırlığında ve 401.16 karatlık pırlantaya sahip.

Sertab Erener eşine gecede Aşk, Aldırma Deli Gönlüm ve Mecbursun şarkılarıyla eşlik etti. Atasay Mücevherat’ın düzenlediği bu özel gece için siyah sade bir kostüm tercih eden Erener, eşiyle ilk kez sahneye çıkıyor olmasının heyecanını “İlk kez birlikte sahneye çıkmanın heyecanını yaşadık. Atasay’ın getirdiği 2 milyon dolar değerindeki Guiness Rekorlar Kitabı’na giren gitar ile şarkı söylemek tabii ayrı bir heyecan ve mutluluktu” sözleriyle dile getirdi.

The Galliard Restaurant’ın geceye özel hazırladığı menü ise hem göze hem de damağa hitap ederek davetlilerden tam not aldı. Sertab Erener ve Emre Kula’nın performansının ardından sergilenen gitara, geceye katılan ünlü isimler yoğun ilgi gösterdi.

Davetiyesinden ikramına kadar çok özel olan gecede, müziğin enerjisi pırlantanın ışıltısıyla buluştu. Davetliler pırlantanın göz kamaştırıcı ışıltısı altında müzik dolu bir gece geçirdiler.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>