>

DİĞER HABERLER

"Thuraya" Ayrıcalığını K.V.K.’da Yaşayın!

Thuraya cep telefonları, uydu, GSM ve GPS teknolojilerini birarada sunarak, size hareket özgürlüğü veriyor. Tıklayın!
 
   
 
 
     
Thuraya telefonları sayesinde, dünyanın herhangi bir yerinden istediğiniz kişi ile kesintisiz, ekonomik ve güvenli iletişim kurabilirsiniz.

Thuraya mobil uydu telekomünikasyon sistemleri, K.V.K. Bayileri’nde satışa sunulmaya başlandı. Avrupa, Hindistan, Ortadoğu, Orta Asya, Kuzey ve Orta Afrika bölgelerindeki 99 ülkeyi kapsayan Thuraya ile GSM ( 900 MHz - ses, data, faks, kısa mesaj ), GPS ( küresel konum belirleme) ve uydu hizmetleri sunuluyor.

Dünyanın birçok yerindeki GSM şebekeleriyle uyumlu Thuraya telefonları sayesinde, uydudan GSM’e, GSM’den uyduya geçerek kapsama alanı problemi yaşanmaz. GPS özelliği sayesinde ise bulunduğunuz noktanın koordinatlarını tespit ederek, kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.

Güçlü bir iletişim cihazı olan Thuraya telefonları, Uydu ve GSM teknolojilerinin entegre olarak kullanılması ile kesintisiz ve ekonomik bir hizmet sunuyor. Thuraya’nın kapsama alanı dışında dahi uyumlu şebekelerden GSM hizmeti alarak iletişiminize devam edebilirsiniz.

Thuraya’nın çift modlu (GSM 900 MHz & Uydu) Hughes (ABD) modeli K.V.K. satış noktalarında satışa sunuluyor.

Zarif tasarımı, uygun ebatları ve kolay kullanımı sayesinde Thuraya telefonlarınızı her yere götürebilirsiniz.

Sony Ericsson, Nokia, Siemens, Samsung ve Motorola gibi dünyanın önde gelen cep telefonları ve aksesuarları ile birlikte KVK Tools cep telefonu aksesuarlarının satışını gerçekleştiren K.V.K., aynı zamanda Siemens, Panasonic Dect Telefonlarının, Nokia ve Ericsson GPRS Modem; Targus notebook aksesuarlarının ve digital fotoğraf makinalarının, telefon görüşmelerinde % 50'ye varan indirim sağlayan sabit GSM terminalleri FCT'nin, Aselsan El Telsizlerinin, Digiturk, Superonline'ın, Turkcell ve A-Tel'in simkart ve kontör kartlarının, Sayot Elektronik Elektrik Sayaçları, Qtek cep bilgisayarı ve i-Mate Smartphone cep telefonlarının distribütörlüğünü yapıyor.

www.kvk.com

www.thuraya.com.tr

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>