>

DİĞER HABERLER

Uluslararası satış ağına sahip KYO MyFriend' ten Bayiilik Fırsatı !

Mayo ile birlikte, bayan iç ve dış giyimden oluşan geniş bir ürün yelpazesine sahip ...
 
   
 
 
     


Mayo ile birlikte, bayan iç ve dış giyimden oluşan geniş bir ürün yelpazesine sahip ve her üç ürün grubunda da kombinasyon seçimini renk, beden ve desen ayrımı gözetmeksizin alıcının tercihine bırakan KYO MyFriend, genç girişimcilere bayiilik fırsatı sunuyor. Bayiilik için marka bedeli istemeyen KYO MyFriend, farklı bayiilik sistemi ile hem fırsat yaratacak hem de Türkiye çapında satış ağını genişletecek.

KYO MyFriend bayiiliği almak isteyenler 3 farklı tarzda mağaza açabilecek. Bunlardan Concept mağazalar, sadece Kyo markası satacak. Buradaki dekorasyon diğer KYO MyFriend mağazalarının tasarımcıları tarafından yapılacak. Shop in shop mağazalar da KYO MyFriend markası dışında hedeflediği kitle aynı olmak şartıyla diğer markaları da mağazada bulundurabilecek. Bu mağazalarda dekorasyon zorunluluğu olmayacak. Sezonluk mağaza açmak isteyenler ise sadece yaz sezonunda hizmet verecek.

Bayiilik sistemine ortak olmak isteyenler ilk açılışta mağazanın kapasitesine göre ürün alacaklar. Buradaki en önemli özellik malı alırken değil satıldıkça bedel ödenecek olması. Mağaza sahibi, mağazanın metrekaresine göre verilecek mal tutarı yarısı kadar ve ilave olarak yarısının yüzde 10’u tutarında vereceği teminat mektubunu firmaya iletecek. Yapılan satışlar ardından firmaya ödenecek bedelin yüzde 50’si mağaza sahibinin karı olarak yansıyacak.

Dünya markası olma yolunda ilerleyen KYO MyFriend, bayiilik sistemi ile Türkiye’de bulunan 38 satış noktasının sayısını artırmayı hedeflerken, Yunanistan’ da 4, Almanya’da 6, Kıbrıs’ ta 1 satış noktası ile hizmet veriyor.Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>