>

DİĞER HABERLER

Yemeksepeti.com’da Kişiye Özel Fırsatlar!

Türkiye’nin ilk online yemek sipariş sitesi Yemeksepeti.com, 500’e yakın restorant ve 35 bin ürün çeşidiyle sürekli kendini yeniliyor.
 
   
 
 
     
Müşteri memnuniyetini daha da üst seviyelere taşıyabilmek amacıyla restorantların sunduğu fırsatları kişiselleştiriyor.

14 Ekim 2003, İstanbul; Türkiye’nin en gelişmiş online yemek siparişi sitesi Yemeksepeti.com, müşteri memnuniyetini daha da üst seviyelere taşıyabilmek amacıyla site üzerinde kullanıcıların seçimlerine yardımcı olacak yeni bir sistem geliştirdi. Uzun çalışmalar ve kullanıcılardan gelen bilgiler doğrultusunda Yemeksepeti.com yönetimince geliştirilen program, restorantların sunduğu fırsatları kişiselleştiriyor.

Yemeksepeti.com kullanıcı dostu

Sürekli kendilerini yenileyerek kullanıcılarına daha yakın olmaya çalıştıklarını ifade eden Yemeksepeti.com Genel Müdürü Nevzat Aydın konu ile ilgili olarak şunları söyledi:

“2000 yılında faaliyete geçtiğimizden bu yana 500’e yakın restorant ve 35 bin ürün çeşidiyle kullanıcılarımız ile restorantlar arasında bir iletişim köprüsü haline geldik. Müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu servis anlayışımızla çok kısa sürelerde tüm gelen talepleri karşılayabildik. Bünyemizde kayıtlı bulunan restoranlar, gerek satışlarını artırabilmek gerekse müşteri memnuniyetini ve sadakatini artırmak için yemeksepeti.com’dan yoğun bir şekilde yararlanıyorlar. Yönlendirmelerimiz sonucunda, şu an müşterilere siparişini verdiği saat ve ürün bazında, ödeme şekline, çıkan toplam tutara göre özel promosyon ve kişiye özel kuponlu indirimler sunmaya başladılar. Bütün bu fırsatları yakabilmeleri için müşterilerimize özel bir program geliştirdik.

Yeni geliştirdiğimiz program sayesinde, kullanıcı açısından takip etmesi ve seçmesi zor bu fırsatları kişiye ve o anki alışveriş sepetine özel bir şekilde kullanıcının hizmetine sunuyoruz. Böylece kullanıcılarımız kendi istekleri doğrultusunda yemeklerini seçerken, biz de o an için en uygun fırsatı kullanıcımıza kolayca kullanma imkanı veriyoruz. Burada önemli nokta, fırsatların kişiye ve alışveriş sepetinin o anki durumuna göre proaktif olarak sunulması”
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>