>

DİĞER HABERLER

Yılbaşı hindiniz telefonun ucunda!

Yılbaşı gecesi özenle hazırladıkları sofrada hem sevdiklerine muhteşem bir ziyafet çekmek hem de yorulmadan, strese girmeden gecenin keyfini çıkarmak isteyenlere…
 
   
 
 
     
Yılbaşı hindiniz telefonun ucunda!

Yılbaşı gecesi özenle hazırladıkları sofrada hem sevdiklerine muhteşem bir ziyafet çekmek hem de yorulmadan, strese girmeden gecenin keyfini çıkarmak isteyenler…

Mövenpick Hotel İstanbul’dan

Mövenpick Hotel Istanbul, yılbaşı gecesi aileniz ve dostlarınıza düzenleyeceğiniz ev davetinde sizleri hindi pişirme derdinden kurtarıyor.


Türkiye’nin ilk bayan başaşçısı Lorraine Sinclair tarafından hazırlanan geleneksel yılbaşı hindisi, kestane iç ile doldurulup yanında iç pilav, patates, Brüksel lahanası, havuç, fasülye ve cranberry sos, demi glace sos ve ekmekli sos ile sunuluyor.

Yılbaşı gecesi özenle hazırladıkları sofrada hem sevdiklerine muhteşem bir ziyafet çekmek hem de yorulmadan, strese girmeden gecenin keyfini çıkarmak isteyenler 0212 319 29 30’dan Mövenpick Gourmet’i arayıp sipariş verebilirler.

Fırınlanmış bütün hindi(6-8 kg), kilosu 45.00 YTL.Mövenpick Hotel Istanbul, yeni yılda iş arkadaşlarınıza ve dostlarınıza hediye edebileceginiz Yılbaşı Sepetleri hazırladı. Mövenpick kalitesi ve şıklığını yansıtan 4 farklı yılbaşı sepeti, ev yapımı Mövenpick çikolataları, noel kurabiyeleri, alkollü içecekler ve sürpriz hediyelerden oluşuyor.

İçinde Mövenpick çikolataları, şarap, şarap bardağı, karışık drajeler, noel kurabiyeleri, karışık kuruyemiş bulunan Mövenpick Basket’i veya Mövenpick çikolataları, viski, viski bardağı, karışık drajeler, Noel kurabiyeleri, Türk lokumu, resim çerçevesi, kuruyemişler bulunan Mövenpick Dream Basket’i satın alarak yılbaşında sevdiklerinize tatlı bir sürpriz yapabilirsiniz.

Dilerseniz Mövenpick gastronomisinin seçkin ürünleri ile yılbaşı sepetinizi kendi zevkinize göre de oluşturabilirsiniz.

Yılbaşı sepetleri ile ilgili ayrıntılı bilgi için 0212 319 29 29’dan Mövenpick GourmeT’i arayabilirsiniz.


Gezi İstanbul’dan

Gezi İstanbul’dan bir telefonla, leziz yılbaşı sofranız için gereken her şeyi hiç yorulmadan evinize getirtmeniz yada sevdiklerinize göndermeniz de mümkün.

0212 292 53 53’ü aradığınızda
Dilerseniz her şeyi hazırlanmış enfes sebzeli leziz pilavlı, nar gibi kızarmış yılbaşı hindinizi bir telefonla sipariş edebiliyorsunuz.


Hindi siparişi 140 YTL

Aynı telefonla çok şık ve dopdolu bir yılbaşı sepetini de isteyebiliyorsunuz. Özel yapım Gezi çikolataları, drajeler, kadeh, şamdan, mum, masa örtüsü, viski ya da şarap, yılbaşı süsü ve hediye olarak bir resimliğin yer aldığı sepette, yılbaşı masasını hazırlamanız için her türlü detay düşünülmüş.


Ahşap sepet 360 YTL
Deri sepet 310 YTL
Yılbaşı özel çikolata kutusu 80 YTL


Gezi İstanbul -İnönü Cad. No: 5/1-212 292 53 53 - Taksim

Gezi İstanbul – Kemerburgaz(Göktürk) - Göktürk Mh. İstanbul Cd. -No.9 Daire.1 Kemerburgaz - (Migros ve Tike Karşısı) Tel. 212 322 45 40-44

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>