>

DİYET

Diyet de yapılır kariyer de...

Çalışan kadınlar, katı ve sıkıcı kuralların bulunmadığı Monica Diyeti'ni işlerini aksatmadan rahatlıkla uygulayabilirler.
 
   
 
 
     
BOL BOL MEYVE VE YOĞURT...

Çalışan kadınların diyetlerini bozmaması için başlıca dikkat etmesi gereken nokta, öğün aralarında atıştırdığı besinlere dikkat etmeleridir. Çünkü Monica Diyeti'ne göre; en fazla kilo verdirmeyi sağlayan beslenme düzeni, öğün aralarında tüketilen meyve ve yoğurt gibi kalorisiz gıdalar. Ancak, iş yerinde bu besinleri bulma şansızı yoksa bazı basit yöntemlerle Monica Diyeti'ne sadık kalmayı başarabilirsiniz. Öncelikle dikkat etmeniz gereken nokta; öğün aralarında yediğiniz besinlerde kesinlikle abur cubur yiyecekleri tüketmemek.

TON BALIKLI SALATAYA VEDA!

Acıktığınız zamanlarda çubuk kraker, domates suyu, en fazla 4 tane kurabiye, hindili sandviç, kurutulmuş meyveler, soda ile su ve şekerli krakerler yiyebilirsiniz. Ancak; cips, konsantre meyve suları ve ton balıklı salata ya da sandviçten kesinlikle uzak durmalısınız. Canınız pasta ya da kek gibi hamur işi gıdalardan çok istediğinde bunları evde kendiniz hazırlayın. Bu sayede pastanelerde kullanılan aşırı ve donmuş yağ yerine az ve sıvı yağ kullanma şansınız olacaktır.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>