>

DİYET

Ece Vahapoğlu’ndan Fitleşme Kampı!

Kadınları forma sokmaya hazırlanan Sunucu, Yazar Ece Vahapoğlu, “Ece Vahapoğlu ile 21 Gün” kampıyla katılımcıların 21 günde alışkanlıklarını değiştirecek.
 
   
 
 
     

Çok satan spor kitapları ve fit vücuduyla dikkat çeken Sunucu Yazar Ece Vahapoğlu, yepyeni bir sağlık projesiyle kadınları forma sokacak. Sertifikalı Wellness Antrenörü olan Vahapoğlu, “Ece Vahapoğlu ile 21 Gün” kampıyla katılımcıların 21 gün boyunca alışkanlıklarını değiştirerek sağlıklı yaşama geçirecek. Sıkılaşma, zayıflama ve arınmanın ilk kez bir arada olduğu bu kampta Vahapoğlu, katılımcılarla yürüyecek, spor yapacak, sağlıklı menülerini hazırlayacak, onları motive edecek.

21 GÜNDE DEĞİŞİM!

Ev ve iş yaşantılarını sürdürürken katılımcılar, 21 günde alışkanlıklarını değiştirerek sağlıklı yaşamaya, spor yapmaya ve doğru beslenmeye başlayacak, daha sağlıklı, ince ve fit hissedecekler.

Vahapoğlu, fitleşmek isteyen kadınlara alışkanlıkları dönüştürmek için gerekli bilimsel süre olan 21 gün sonunda yepyeni bir yaşamın kapısını aralayacak. Her sabah kapıya teslim sağlıklı yemekler, açıkhava yürüyüşleri, fitness ve pilates dersleri, beslenme uzmanlarıyla, düzenli kontrollerle kadınların yaşamı değişecek.

Healthfit’ten sağlıklı yemek paketleri, Penti Active Wear’den spor kıyafetleri, Zone Training Spa’da fitness ve pilates dersleri, Nutriway’den takviye edici gıda ürünleri ile katılımcılar dopdolu bir kamp geçirecekler.

ARINMA VE FİTLEŞME BİR ARADA

İlk kez hem arınma, hem sıkılaşmanın bir arada olduğu bu programda fiziksel, zihinsel ve ruhsal rahatlama birlikte sağlanacak. Profesyonel bir ekip tarafından yürütülen kamp, katılımcılara bütünlük hissi verecek. Kardiyo amaçlı doğa yürüyüşleri ile birlikte düzenli pilates ve fitness egzersizlerinin yer aldığı etkili spor programıyla tüm vücut kasları çalıştırılacak. Her gün Ece Vahapoğlu ve ekibinin kontrolleri ve motivasyon mesajlarıyla sürdürülecek program sosyal medyadan da takip edilebilecek. Katılımcıların deneyimleri isteğe göre gizli tutulurken, dileyen katılımcılar sosyal medyadan hikâyelerini paylaşabilecek. Sınırlı sayıda katılımcının yer alacağı program, her ay 21 günlük özel gruplar halinde sürdürülecek.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>