>

DİYET

Kısa sürede zayıflamak

Avrupa'nın en donanımlı wellness-spa'larından Richmond Nua güzellik anlayışına yeni bir soluk getiriyor.
 
   
 
 
     
Nua'nın yeni markası 'Nua Touch' sayesinde kısa sürede mükemmel bir görüntüye kavuşmanız mümkün. Yaza formda girmek, sağlıklı bir cilde ve vücuda kavuşmak düşündüğünüz kadar zor değil. Sapanca’da sadece kuşların sesini duyabileceğiniz bir ortamda yenilenmeye hazır olun. Richmond Nua’da yer alan Nua Touch bölümünde cildiniz ve vücudunuz yepyeni bir görüntüye kavuşacak. Hypoxi sistemiyle dört günde bir beden incelin Cameron Diaz, Madonna, Elizabeth Hurley, Robbie Williams, Ralph ve Michael Schumacher gibi dünyaca ünlü starların kullandığı ‘hypoxi’yle’ mükemmel bir görüntüye kavuşmak artık hayal değil. Nua Touch’ta alacağınız dört günlük bir programla karın bölgenizdeki yağlardan kurtulabilir, daha ince ve pürüzsüz bacaklara sahip olabilirsiniz. Uzmanlar tarafından yapılacak vücut ölçümlemenizin ardından başlayacak zayıflama programınız, özel bir mönüyle desteklenecek. Vücudunuzun belirli bölgelerine yerleşen inatçı yağlara Hypoxi’yle veda edebilir, kışın tüm fazlalıklarından uzaklaşabilir, sadece dört günde yenilenmiş olarak Nua’dan ayrılabilirsiniz.

Bikini & Shape

Güneşin tüm enerjisini üzerinizde hissetmek istiyorsanız Nua Touch uzmanları sizlere bikini&shape paketini öneriyor. Bikini&Shape’te uygulanan bakımlarla vücut sıvılarınız harekete geçecek, kısa sürede toksinlerinizden arınacaksınız.

Karayip Adaları’nda üretilen ve Hollywood yıldızlarının kullandığı Ligne St. Barth ürünleri sizi doğal bir yolculuğa çıkaracak. Cildinizde bitkilerin kokusunu hissedecek, kısa sürede pürüzsüz ve sıkı bir cilde kavuşacaksınız.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>