>

GÜZELLİK

Hayatın Kaynağı Deniz!

Phytomer deniz suyunun içerdiği mineralleri ve eser elementleri konsantre olarak elde ederek tüm kozmetik ürünlerine baz oluşturmuş...
 
   
 
 
     
Denizsuyu 104 farklı çeşit eser element ve minerale sahip tek kaynaktır.

Phytomer tarafından keşfedilen ilk patentli aktif içerik Oligomer® denizsuyunun dondurularak kurutulması sayesinde hiçbir minerali azaltmadan doğal sağlığında elde edilmiş.

Epidermis ve Yosun...

Şaşırtıcı benzerlik.

Deniz-bazlı kozmetikte, denize ait zenginlikleri bilimsel olarak incelemedeki uzmanlığı ile bilinen Phytomer labaratuarları yosunlar ile epidermis (insan cildi) arasında davranışsal benzerlikler olduğunu keşfetmiş. Bu doğal benzerlikler ve özellikler aktif kozmetolojiye yansıtılmış.

Deniz bazlı güzellik bakımında lider bir isim olarak Phytomer’in cilt ve vücut ürünleri ve bakımları yelpazesi son derece geniş. Phytomer, müşterilerini tepeden tırnağa ele alır, bedensel ve zihinsel harmoniyi ve ferahlığı yeniden keşfetmelerinin sağlar. İnceltici, Sıkılaştırıcı, Selülit giderici bakım programları özellikle vücudu biçimelndirmeye, inceltmeye ve selülitleri gidermeye ve sıkılaştırmaya yönelik; banyo(balneotheraphy) bakımları, body-wrap bakımları kendine özgü teknikleri ve "deniz yosunu ekstreleri, mineraller ve eser elementler" Sayesinde aktif, güçlü ve uzun süreli etkili olmasını hedefler.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>