>

DİYET

Sağlıklı Ve Formda Kalmayı Artık Düşlemeyin… SEK İle Doğrudan Yaşayın!

SEK, Light Yoğurdu, Light Sütü ve Light Peyniriyle, sağlıklı ve formda kalma düşlerini gerçeğe dönüştürüyor.
 
   
 
 
     
Güne başlanılan andan, gecenin son dakikalarına kadar tüm menülere dahil edilebilen Sek’in light ürünleri, 24 saati formda bitirmenin rahatlığını sunuyor!

Yaz mevsimimin gelişiyle insanlar formlarını koruma konusunda daha da hassaslaşıyorlar. Bu hassasiyet ile başlanan acil rejimler ve spor faaliyetleri yaz mevsiminin bitişiyle, tıpkı yazlıklar gibi bir sonraki seneye kadar raflara kaldırılıyor. Sek sağlığını ve formunu dört mevsim ve bir ömür boyu korumak isteyenlere, light yoğurdu, light sütü ve light peyniriyle mevsimlerden bağımsız bir mutluluk takvimi çıkarıyor.

Light Yoğurt Mucizesi!

Tenesse Üniversitesi tarafından yapılan bir araştırma, yağsız yoğurdun vücuttaki yağların yüzde 61’ini, göbek bölgesindeki yağların ise yüzde 81’ini erittiği bilgisini ortaya koyuyor. Bu bilginin ülkemiz gündeminde yer almasıyla yağsız yoğurda yoğun bir talep başladı. 100 gramında sadece 0.15 gr yağ içeren Sek light yoğurt, bu taleplerden payını Sek kalitesine duyulan güvenle alıyor. TSE standartları çerçevesinde üretilen Sek light yoğurdun yağ oranı, pastörizasyon ve homojenizasyon işlemlerinden de geçirilerek, 0,15 grama kadar düşürülüyor. Böylece, Türk mutfak kültürünün vazgeçilmezlerinden olan yoğurt, Sek ile alışılan lezzetini korurken yoğurtseverler de formlarını koruyor.

Sek ile Sağlıklı ve Formda Bir Hayat!
Süt kategorisinde Sek Light Süt ve peynir kategorisindeki Sek Light Peynir, içerdikleri düşük miktarlardaki yağ ve yüksek miktarlardaki kalsiyum ile yine sağlığına ve formuna özen gösteren tüketicilerin buzdolaplarının olmazsa olmazları arasında yerlerini alıyor.

Sek; light ürün çeşitleriyle, sabah kahvaltısından akşam yemeğine kadar tüm öğünlere, formunuza dikkat ederek lezzet katıyor. Dilerseniz tek başlarına dilerseniz de özenli menülerin içinde tadını çıkarabileceğiniz Sek light ürünler, sağlıklı ve formda bir yaşamın müjdesini veriyor.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>