>

AŞK - CİNSELLİK

Doğru Erkeği Bulma Zamanı

Siz nasıl bir erkek arıyorsunuz?
 
   
 
 
     

20 yaşın altındaki erkeklerin kıymetini pek nadir biliriz. Tecrübesizliğimize verin, masumiyetin zamanla yitirildiğini, yitirmeden önce kim bilebilir ki?

20-30 yaş arası erkeklerin nerdeyse tamamı post first love trauma geçirirler. Bu travmayı atlatanlar iyi park yerleri gibi hemen kapılırlar. Atlatamayanlarsa, ömür boyu bir daha kullanılamaz hale gelir. Ama yine de yüzde 50 şansınız vardır, tabii eğer doktorculuk oynarsanız.

30-40 yaş arasında evcilleştirilememiş erkekler hayatlarını çoktan bir düzene oturtmuşlardır ve gelip onların hayatlarına entegre olmanızı beklerler. Damlarını kendilerinden 10-15 yaş küçük hatunların arasından seçmeleri, oyunu kendi kurallarıyla oynamalarını kolaylaştırır. Kadınlar da, Napolyon gibi herkesin kaybettiği yerde kazanacakları yanılgısına düşer ve ha son bir fırsat, belki değişir diye boş yere çırpınıp dururlar... Şansınız %20

40 yaşın üzerindeki erkekler ise evcilik oyunundan sıkılmış ve boşanmış ya da uzun süreli beraberliklerden nasiplerini almış yorgun savaşçılardır.

PEKİ, SİZ NASIL BİR ERKEK ARIYORSUNUZ?

Zekâsı, hayal gücü ve duyarlılığı libidosuna denk bir erkek talep ediyorsunuz. İyi hoş da, bu memlekette çocuksu şaşkınlığını koruyabilen, masumiyetini yaşadıkları ile bütünleştirip hazmedebilen ne kadar erkek var sanıyorsunuz?

Evcilleştirilememiş bu standart üzeri adamlar korkunç egolarının sarhoşluğunda o kapı senin, bu kapı benim gezerler. Bu adamlar hayatı doğru yaşayan, ayakları yere basan, talep etmekten çekinmeyen ve her şeyi sorgulama hakkını kendilerinde bulan kadınlarla karşılaştıklarında apışıp kalırlar. Her şeyin kolayı varken, işi bu kadar zorlaştırmazlar bilesiniz. İlişkisiz ilişkilerden bir ilişki seçme tehlikesi var.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>