>

DİYET

Sağlıklı Yaşam Festivali Diyet Fest 2019

2018’de binlerce ziyaretçinin katıldığı Sağlıklı Yaşam Festivali Diyet Fest, İçim Kefir ana sponsorluğunda 13-14 Nisan da KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşecek.
 
   
 
 
     

Nutrition İstanbul tarafından organize edilen festivalin öne çıkanları arasında; ünlü diyetisyenlerle söyleşiler, sağlıklı yaşam workshopları, spor etkinlikleri ve konserler yer alıyor.

Diyet Fest’te Ece Seçkin ve Berkay Rüzgarı Esecek

13 Nisan Cumartesi akşamı, şarkıları milyonlar tarafından dinlenilen başarılı popçu Ece Seçkin sahne alacak. 14 Nisan Pazar ise muhteşem sahne performansı ile Berkay, Diyet Fest ziyaretçilerine müzik dolu bir akşam yaşatacak.

Bi' Diyetisyene Sor

Sağlıklı beslenmeye dair tüm sorular, ünlü diyetisyenlerin söyleşileriyle Bi' Diyetisyene Sor sahnesinde cevaplarını bulacak. 20 diyetisyenin yer alacağı Diyet Fest’te, beslenme adına cevaplanmamış soru kalmayacak.

Sağlıklı Workshoplar

Sağlık tutkunlarını eğitimler ve pratik tarifler bekliyor. Alanında uzman isimlerin sunumuyla gerçekleşecek workshoplar ve atölyeler, festival ziyaretçilerine ücretsiz olacak.

Ücretsiz Vücut Analizleri


Festival alanında yer alacak Tanita vücut analiz cihazları ile ziyaretçilerin yağ, kas, su ve metabolizma hızları ücretsiz olarak ölçülebilecek. Ölçüm sonuçları, festivalde yer alan uzman diyetisyenler tarafından yorumlanacak.

Gün Boyu Spor

Ziyaretçiler, spor eğitmenleri eşliğinde “MacFit ile Spor Zamanı” diyecek. Yüzlerce kişiyle birlikte açık havada yapılacak egzersizler, ziyaretçilere bambaşka bir deneyim yaşatacak.

Çocuklarda Beslenme


Anne – Çocuk beslenmesinin duayen ismi Prof. Dr. Muazzez Garipağaoğlu, çocuklarda yapılan beslenme yanlışlarını anlatacak. 0-12 yaşın ücretsiz girebileceği belirtilen festivalde, çocuk oyun alanları da yer alacak.

Yarışma Zamanı

Diyet Fest ziyaretçileri, gün boyu birbirinden eğlenceli yarışmalara katılabilecek. Kazananlara sürpriz hediyeler verilecek.

Diyet Fest indirimli biletlerinde son günler. Bu festivali kaçmaz!


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>