>

DİYET

Yazı Hafif Geçirmek İsteyenlere!

McDonald’s’ın kalıcı menüleri arasında yer alacak iki yeni ürün "Salata ve Çilekli Yoğurt Parfe" McDonald’s restoranlarında satışa sunuldu.
 
   
 
 
     
McDonald’s Halkla İlişkiler Müdürü Serap Gökçebay, yeni ürünler ile müşterilerine yeni tatlar ve farklı alternetifler sunduklarını söyledi.

"Sağlıklı beslenmenin temel prensibinin çeşitlilik, denge ve aşırıya kaçmama olduğunu restoranlarımızda dağıttığımız beslenme broşürlerinde ve web sitemizde müşterilerimize sürekli olarak aktarıyoruz" diyen Serap Gökçebay, "sunduğumuz tüm ürünlerde, vücudun ihtiyacı olan protein, karbonhidrat, vitamin, yağ gibi temel besin ögeleri yeterli ve dengeli bir şekilde yer almaktadır. Yeni ürünlerimiz Salata ve Çilekli Yoğurt Parfe ile müşterilerimize yeni tatlar sunarken, bu hafif ürünlerimiz ile müşterilerimize dengeli beslenmeleri için yeni alternetifler de yaratmış olduk" dedi.

Lezzet tutkunlarının sofralarından eksik etmedikleri Salata, McDonald’s restoranlarında taze taze harırlanarak müşteriye sunuluyor. 2 çeşit marul, havuç, domates, salatalık, mısır ve küp kaşar peyniri ile hazırlanan Salata , tercihe göre yoğurt-peynir sosu, veya zeytinyağı, limon ve sirkeden oluşan Akdeniz sos ile servis ediliyor.

McDonald’s’ın diğer yeni ürünü Çilekli Yoğurt Parfe ise vanilyalı yoğurt, taze çilek ve çıtır yulaf gevreğinin eşsiz birleşiminden oluşuyor. Hem hafif hem de sağlıklı bir lezzet olan Çilekli Yoğurt Parfe, tatlıdan vazgeçemeyenler için ideal.

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>