>

ESTETİK

Instagramda Filtreye İhtiyacınız Yok!

Çünkü Hyaluronik Asit Dolgusu var!
 
   
 
 
     

Fotoğraflarda filtre kullananlardan mısınız? O zaman bu yazıyı dikkatle okuyun. Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrah Dr. Serdar Bora Bayraktaroğlu, Hyalüronik Asit dolgusu ile fotoğraflarınızda filtre kullanmanıza gerek kalmadığını belirtiyor.

Kış mevsimi soğuk ve kirli hava ile cildinizi çok yordu. Tüm bunlara çalışma hayatının stres dolu anlarını ve yerçekimini de eklerseniz ortaya çıkan tablo sizi mutsuz edebilir. Ancak unutmayın, yaz yılın en keyifli zamanı. Geride bırakılan yoğun günleri tatil ile değiş tokuş etmek herkese iyi gelir.

Op. Dr. Serdar Bora Bayraktaroğlu, tatil öncesi cildinize hak ettiği ilgiyi göstererek onu mutlu etmeniz gerektiğiniz ifade ediyor. Bunun için önerdiği uygulama ise : Hyalüronik Asit Dolgusu.

Hyalüronik Asit Dolgusu cildi gençleştirip tazelemek ve yaşamın armağanı olan pozitif ifadeyi size geri vermek için eşsiz bir seçenek. Öyle ki fotoğraflarda kullandığınız filtrelere ihtiyacınız kalmayabilir.

Tatil öncesi Hyalüronik Asit tam cildinize göre

Güneş ışınlarının giderek yoğunlaştığı bu dönemde cildinizi yaza hazırlamanız şart. Bu nedenle, yazın ilk günleri nemlendirici uygulamaların başında gelen dolgunun tam zamanı anlamına geliyor. Peki cildi nemlendirmek ne anlama geiyor?

Tazelik,
Gençlik,
Işıltı,
Mutluluk
Yani kısaca sağlıklı bir ifade.

Dolgu enjeksiyonları, cildi güzelleştirmek için en çok tercih edilen medikal estetik girişimlerden biri. Başta yüz olmak üzere her bölgeye başarıyla uygulanabiliyor. Hyalüronik Asit bazlı dolgu maddeleri yaşlanmanın önüne geçerek cildi tazeleyip, sıkılaştırıp ışıltıya kavuşturuyor.

Sadece yüz değil boyun, dudak


Op. Dr. Serdar Bora Bayraktaroğlu: “Hyalüronik dolgu enjeksiyonları vücudun farklı bölgeleri olan dudak, meme, kaş, çene, burun ve göz çevresi gibi yerlere de yapılabiliyor. Yine bu uygulama yara ve akne izlerinin giderilmesinde kullanılıyor.” diyor.
Op. Dr. Bayraktaroğlu, Hyalüronik Asit dolgu uygulamasının vücuttaki asimetrilerin düzeltilmesinde de çözüm olduğunu ifade ediyor. Yine yaşlılık izleri ile yaşa bağlı yüzde oluşan doku kayıplarının yol açtığı çökmelerin giderilmesinde de kullanılıyor.
Yüzdeki doku kaybı ifadenizde solgun ve asık bir görüntüye neden olabilir. Bu nedenle bu istemeyen durumdan dolgu ile kurtularak daha genç ve neşeli bir hale kavuşmanız mümkün.

10 dakika yeterli!

Hyaluronik Asit uygulamalarının diğer dolgu malzemelerine göre başarısı dikkat çekiyor. Bu uygulamayı yaklaşık on dakikada yapmak ve etkisini hemen görmek mümkün. Hasta uygulama esnasında ise acı duymuyor.

Etkisi uzun sürüyor

Dolgu yapılacak bölgeye göre etki süresi değişiyor ancak 6 ay ile 2 yıl boyunca iyileşmeyi görmeniz mümkün. Mutlaka uzman hekime yaptırmanız gereken dolgu iyi uygulandığı takdirde sizi gerçekten mutlu edecektir.

Hala denemediyseniz Hyalüronik Asit dolgusunu deneyin…

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>