>

EVLİLİK

Evlilik Dünyası Fuarı 2011

“Sevgi ve Tolerans” temasıyla gerçekleşen Evlilik Dünyası Fuarı 2011 özel bir gösteri ile açıldı.
 
   
 
 
     

Evlilik Dünyası Fuarı, başarılı ve güzel oyuncu Doğa Rutkay’ın da yer aldığı özel gösteri ile 4 Şubat’ta başladı. Türkiye’nin perdede moda devi “Brillant”ın ana sponsorluğunda gerçekleşen fuarın açılışında dans sanatçıları da “Sevgi ve Tolerans” temalı bir şov sergiledi.Türkiye’nin en büyük evlilik hazırlıkları fuarı “Evlilik Dünyası”, bu yıl “Sevgi ve Tolerans” konsepti ile hazırlandı. Evlilik hazırlığı yapan çiftlerin heyecanla beklediği fuar, 4-6 Şubat 2011 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenleniyor.

Evlilik Dünyası, tiyatro, sinema ve TV dünyasının başarılı ismi Doğa Rutkay’ın da yer aldığı renkli bir gösteriyle kapılarını açtı. Dans sanatçıları, son dönemin öne çıkan genç isimlerinden İlke Kılıç tarafından koreografisi yapılan “Sevgi ve Tolerans” temalı bir gösteri sergiledi.

EVLİLİK SEKTÖRÜNDEKİ TÜM YENİLİKLER BURADA…

Bu yıl dokuzuncusu yapılan Evlilik Dünyası; Türkiye’nin perdede moda devi “Brillant”ın ana sponsorluğunda ve sektördeki 200’den fazla firmanın katılımı ile gerçekleşiyor. Türkiye’nin en büyük evlilik hazırlıkları fuarı, düğün mekanından organizasyona, gelinlikten nikah şekerine, ayakkabıdan davetiyeye kadar uzanan geniş bir yelpazede tüm yenilikleri, yaklaşık 60.000 çiftle buluşturuyor. Her yıl olduğu gibi 2011’de de evlilik trendlerinin belirleyicisi olacak fuar, evlenecek çiftlerin A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarını farklı adresler dolaşmadan tek bir noktadan temin etmelerine imkan veriyor.

MARDİN-MİDYAT’IN BÜYÜSÜ FOTOĞRAFLARA YANSIDI…

Fuarın konsept çekimlerini, sanat dünyasından pek çok ünlü isimle çalışan başarılı fotoğraf sanatçısı Koray Kasap ve ekibi gerçekleştirdi. Sevgi ve Tolerans temasıyla, 11 kişilik ekiple yapılan çekimler kültürel tarihi zenginliği ile büyüleyen Mardin-Midyat ve çevresinde üç günde tamamlandı. Çekimler için Mardin-Midyat'ın tercih edilmesinin en büyük sebebi; farklı din ve kökenden insanların “Sevgi ve Tolerans”la o bölgede yüzyıllardır bir arada yaşayabilmesi. Mutlu ve huzurlu bir evliliği hayat boyu sürdürebilmek için farklı aile yapılarında yetişmiş iki insanın sahip olması gereken de bu. “Sevgi ve Tolerans” üzerine kurgulanan Evlilik Dünyası Fuarı’nda da, bu konuya vurgu yapılıyor.

Üç gün boyunca sürpriz etkinlikler, yarışma ve çekilişler ile görkemli bir atmosferde gerçekleşecek Evlilik Dünyası Fuarı’nı www.evlilikfuari.com adresinden online davetiye alarak, ücretsiz ziyaret edebilirsiniz.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>