>

EVLİLİK

Gelin Almalarda Son Moda: Bando

Türkiye’nin hizmet alanında en büyük online platformu Armut; yaz ayları ile beraber yoğunlaşan düğün sezonunda öne çıkan hizmetleri inceledi.
 
   
 
 
     

Düğün sezonunun en dikkat çeken etkinlikleri ise bando ile gelin alma ve havadan drone ile fotoğraf çekimi oldu.
Yaz ayları ile beraber yoğunlaşan düğün sezonu tüm hızıyla devam ediyor. Armut.com verilerine göre; düğün ritüellerini farklılaştırmak ve arkalarında güzel anılar bırakmak isteyen çiftlerin ilgi çekici aktivitelere yöneldiği gözlemleniyor.

Davul zurnanın yeni alternatifi bando!

Evlilik ritüellerinde en öne çıkan aktivitelerden biri olan evden gelin alma etkinliğinde yeni trend bando olarak öne çıktı. Bando hizmeti yazın ilk aylarından itibaren rekor talep görmeye devam ediyor. Haziran ayında yüzde 261’lik bir artış gösteren bando hizmetinin, geçen sene aynı döneme göre yüzde 205 büyüdüğü gözlemlendi. Bando etkinliklerinde daha çok 15 ila 30 dakikalık performanslar öne çıkıyor. Talepler daha çok İstanbul’dan gelirken İzmir, Ankara ve Kocaeli’nde de büyük ilgi görüyor.

Düğün fotoğraflarının çekimi havadan drone ile yapılıyor


Düğün öncesi hazırlıklarda diğer dikkati çeken hizmet ise Havadan Drone ile Fotoğraf Çekimi oldu. Düğün sezonunun yoğunlaşması ile beraber artışa geçen bu hizmet, geçtiğimiz dönemin yaz aylarına göre yüzde 99 talep artışı yaşadı. Ağustos ayında ise yüzde 30’luk bir artış öngörülüyor. Taleplerin çoğunluğu İstanbul, Ankara ve İzmir’den gelirken Antalya’daki talep artışı da dikkat çekiyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>