>

EVLİLİK

Yeni Evliler İçin Hediye Önerileri

Bugünlerde en çok düşündüğünüz konu yeni evlilere ne hediye alacağınız. İşte size bu konuda yardımcı olabilecek hesaplı ve yaratıcı birkaç öneri.
 
   
 
 
     

Eminiz ki sizin de çevrenizden ve ailenizden birçok kişi nikah tarihini alıp düğün hazırlıklarına başlamıştır. Sizin ise bugünlerde en çok düşündüğünüz konu yeni evlilere ne hediye alacağınız. İşte size bu konuda yardımcı olabilecek hesaplı ve yaratıcı birkaç öneri.

- En yakın arkadaşlarından yeni evlilerle olan arkadaşlıklarını anlatmalarını isteyin. Onlar anlatırken siz de bu anıları bir yere kaydedin. Elinizde yeteri kadar bilgi olduğunda arkadaşlarının fotoğraflarıyla birlikte bu yazıları satın alacağınız özel bir deftere kaydedin.

- Güzel bir çerçeve alın ve gelinle damadın düğün davetiyesini bu çerçevenin içine koyun.

- İçinde şarap, kadeh gibi şeyler olan bir sepet hazırlayın ve bunu yeni evlilere verin. Ama bir şartla: Evli çift bu sepeti evliliklerinin birinci yıldönümüne kadar açamayacak!

- Onlar için özel bir fotoğraf kutusu tasarımı yapabilsiniz. İstediğiniz boyutta bir kutuyu stediğiniz renge boyayabilir, üzerine gelinle damadın fotoğraflarını yapıştırabilirsiniz.

- Çift balayına gittikten sonra dönecekleri güne yakın bir tarihte bütün yakın arkadaşları toplayarak onlara sürpriz bir "hoş geldin" partisi düzenleyebilirsiniz.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>